Kiek Neurotreniruočių reikės ?


Dažnai klausiama: Kiek reikia treniruočių, kad pajustume esminį ilgalaikį pagerėjimą? Jau po 5-6 treniruočių dauguma klientų pajuntą teigiamą poveikį. Žinoma, kai kurie žmonės yra jautresni ir pastebi poveikį jau po pimųjų kartų.

Apibendrinus daugelio šalių ilgametę patirtį, galima sakyti, kad 20 sesijų buvo būtinos siekiant išspręsti „kartas nuo karto“ pasikartojančias problemas; 30 ir daugiau seansų prireikia, norint išspręsti „gilesnes“ , įsisenėjusias problemas. Bet visai įmanoma, kad Jūs pasijusite žymiai geriau jau po 10 Neurotreniruočių. Paprastai po 10 treniruočių aptariame su klientu, ar jam yra poreikis tęsti Neurotreniruotes.

Galų gale, kuo daugiau treniruojate smegenis, tuo daugiau teigiamo poveikio jums išliks. Panašiai kaip ir mokantis kalbų arba naujų įgūdžių, kaip pavyzdžiui, mokantis važinėti riedučiais – “ praktika daro meistru“. Kuo daugiau treniruočių jus atliksite, tuo geriau jūsų smegenys prisitaikys.

Galite baigti treniruote, kada tik jaučiatės pasiruošęs ir grįžti „sustiprinančiai“ sesijai, tam, kad sureguliuotumėt ir sustiprintumėt tai, ką jūsų smegenys jau išmoko. Jūs niekada neprarasite to, ką turite, net jei jūsų savo smegenų optimalią veiklą šiek tiek apleidžiate.

Tiesą sakant, daug klientų reguliariai lanko Neurotreniruotes, kartą ar du per mėnesį, tam, kad išlaikytų savo smegenų tinkamumą visam gyvenimui. Tai yra neinvazinis ir natūralus metodas, todėl jis gali būti naudojamas tiek laiko, kiek jums patinka. Panašiai kaip fizinės pratybos teikia organizmui naudos, taip ir Neurotreniruotės gali būti svarbios smegenų sveikatai, nes ji palaiko centrinę nervų sistemą  tip-top formos.

Neurotreniruotės gali būti pagrindine jūsų smegenų “fitneso” programa, lėtinačia smegenų senėjimą ir prailginančia Jūsų gyvenimo trukmę.

Comments are closed.