Smegenys

Smegenys yra mūsų centrinės nervų sistemos centras . Tai sudėtingas valdymo ir kontrolės centras, kuris yra atsakingas už mūsų kūno kitų sistemų kontrolę. Jis gauna ir apdoroja informaciją iš jūsų kūno ir aplinkos ir leidžia apdoroti ir saugoti informaciją bei formuluoti tinkamus atsakymus , daugumą jų be sąmoningo jūsų suvokimo. Visa tai tampa įmanoma dėl didžiulio ir stebinančio neuroninio tinklo .

Manoma, kad žmogaus smegenyse yra 15-33 milijardų neuronų ir kiekvienas neuronas gali turėti daugiau kaip 10.000 sinapsinių jungčių . Neuronai bendrauja vieni su kitais , naudojant elektrinius signalus . Elektros signalai , sklindantys iš smegenų yra matuojami kaip smegenų biosrovės. Biosrovių dažniai daug pasako apie smegenų būklę tam tikru momentu .

Smegenų bangos/biosrovės

Biosrovės yra skirstomos pagal bangos dažnius, kurie yra matuojami ciklais per sekundę ( hercais arba Hz ). 1 Hz (arba 1 kartas per sekundę) yra labai didelė lėta banga kiek tai liečia smegenis, o 40 Hz yra labai greita maža banga. Praeityje mokslininkai sugrupavo kai kurias iš šių bangų ir kartu suteikė joms pavadinimus, remiantis pagal tai, kuri buvo atrasta pirmiau .Dėl kai kurių šių tradicinių grupių būtų galima pasiginčyti šiandien, kai mes galime gauti labai tikslius skaitmeninius duomenis palyginti su tais duomenimis, kurie buvo gauti su senąja analogine įranga , tačiau bangų tipai vis dar dažnai diskutuojama pagal šiuos pavadinimus . Jei pradėsime apačioje , didžiausios lėtos bangos 1 ir 2 Hz vadinamos Delta , ir tai yra dominuojančios bangos žmogaus, kuris miega . Tada seka Teta . Yra “gera” Teta “ir” blogai ” Teta . ” Blogos ” Teta pulsuoja daugiausia 3Hz ir 5Hz dažniu , ir jos neša emocinį ir pažintinį reaktyvumą . Senos traumos gali būti aptinkamos čia . Tačiau ” gera ” Teta , arba 7 Hz dažnis duoda milžiniškų gydančių ir kartais nuostabių realizacijų. Alfa bangos yra 8-13 Hz dažnio ( šie skaičiai gali kiek skirtis , priklausomai nuo tyrėjo ir įrangos, kuri naudojama ) , ir jos kyla ypač tada, kai jūs atsipalaiduojate ir užmerkiate akis. ji gali atnešti jums gerovės ir ramybės jausmą. SMR yra 14 Hz dažnis ir yra jutiminės motorikos ritmas . Mes tai vadiname ” kačių dažniu ” katės skleidžia tokius dažnius, kai sėdi labai ramiai užmerkusios akis. Tačiau jei kas nors (pavyzdžiui, maža pelė) kirstų skersai, jos butų greitos kaip žaibas. Tai labai fiziškai rami būsena, su informuotumu apie tai, kas vyksta tiek kūne, tiek aplinkui, bet neturi jokių minčių apie tai. Beta kita vertus ( 15-18 Hz ) , yra labai sufokusuota ir siauro dėmesio diapazono ” į ten ” . Deja, tai taip pat tai yra ir ” streso reakcija”, todėl galite jaustis labai nekaip, jei klientas yra treniruojamas padidinti beta dažnį, ką dauguma metodų ir daro . Tai nėra dažnis, kuris yra naudojamas NeurOptimal ® . Yra kitų dažnių , kurie suteiks jums koncentraciją ir dėmesį ir kitus privalumus, be nemalonių šalutinių poveikių. Yra daug kitų, aukštesnių dažnių, su kuriais dirba NeurOptimal ®, bet šios keturios kategorijos yra labiausiai žinomos. Aprašymas ir naudojimas kai kurių iš šių dažnių yra originalus ir unikalus išskirtinai Zengar .
NGR sustabdo automatines programas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *