Kokią informaciją atskleidžia jūsų balsas?

BioBalsas remiasi principu, kad žmogaus balsas atlieka ne vien tik komunikacinę funkciją, bet taip pat parodo ir visus tylius bei girdimus kūno, minčių ir emocijų darbinius dažnius. Nors yra 12 pagrindinių garso dažnių, kurie sudaro ir apibrėžia žmogaus energiją, daugumai žmonių kai kurių „natų“ trūksta arba jos yra užspaustos, o tai siejasi su susilpnėjusiais smegenų modeliais. Susilpnėję smegenų modeliai sąlygoja susilpnėjusią sveikatą ir prastesnes regeneracines savybes.

Bio Balsas yra vertingas ir tikslus vertinimo įrankis. Tačiau problemos nustatymas, nesuteikiant sprendimų, gali sukelti nusivylimą ir beviltiškumą. Tiems, kurie nori tiesiogiai įtakoti savo dažnio balansą, garso formulės ir gali būti tas sprendimas. Garso formulė yra specifinių tonų rinkinys, kuris užpildo trūkstamus arba susilpnėjusius dažnius tol, kol smegenys išmoksta generuoti tuos tonus savarankiškai. Kaip ortodontas tiesina dantis į labiau pageidaujamą modelį, taip ir tonų formulė gali padėti suderinti smegenų bangas link idealios pusiausvyros.

Kadangi mūsų organizmas nuolat siekia pusiausvyros, tai mes nesąmoningai ieškome toninių dažnių, kai jų reikiamos gausos nėra natūraliai mūsų viduje. Pvz., mokinys gali rašyti savo namų darbus ant virtuvės stalo, o ne savo darbo kambaryje, vien dėlto , kad šaldytuvo variklis virtuvėje dirba jam trūkstamais tonais. Vienas gali klausytis vėl ir vėl tos pačios simfonijos, nes muzika yra parašyta jam tinkančioje tonacijoje. Kai tuo tarpu kitas, gali praleisti valandų valandas, klausydamas, net palenkęs galvą, draugės plepėjimo … tik todėl, kad ši draugė kalba tokiu balso tonu, kokio jam ir trūksta.

Garso formulės – tai būdas konkrečiai ir efektyviai teikti tonus pagal individualizuotos balso schemos reikalavimus. Norėdami tinkamai pasinaudoti garso formulių menu, pirmiausia užregistruojamas balso atspaudas. Specialistas įvertina kliento tonų diapazoną ir atlieka dar papildomus testus. Tada klientas gauna specialiai jam pritaikytą muzikinį įrašą, kurio tiesiog klausosi kasdien maždaug po 45 minutes per stereofonines ausines. Praėjus mėnesiui ar dviems, įvertinama pažanga ir pateikiama nauja formulė arba patikslinama jau nustatyta formulė. Progresas greičiau vyksta tiems, kurie drausmingai ir noriai vykdo pateiktas rekomendacijas.

Taigi BioBalso pagalba galima susigražinti sau sveikatą ir gerą savijautą. Neuroharmonijos garso terapeutai gali padėti jums tai padaryti.

Comments are closed.