Neuoromokslas ir NGR

Neuoromokslo naujienos: tai yra panašu į tai, ką mes sakome apie NGR/Neurofeedback metodą, kad smegenys yra dinamiška sistema ir visada siekia „vietinio maksimumo“, atsižvelgiant į turimą informaciją. Kadangi informacija apie smegenų veiklą NGR metodo būdu teikiama kaip įvestis į smegenis realiu laiku, „vietinio maksimumo“ sritis plečiama, todėl pasiekiama geresnė būsena.
Publikuojami tyrimų rezultatai gali turėti reikšmingos įtakos motoriniam vystymuisi ir ligoms. “Smegenų savęs organizavimas aplink kritinius, svarbius taškus yra aktyvus procesas”, pažymėta straipsnyje, ir “sutrikus homeostatiniam reguliavimui vis daugiau įtakos tai turi sunkioms žmogaus patologijoms, tokios kaip Alzhaimerio liga, epilepsija, Rett sindromas, autizmas ir šizofrenija.”
O būtent mūsų praktikuojamas metodas ir yra paremtas smegenų savireguliacijos principu ir padeda joms sugrįžti į sveikesnę būseną !!!

https://youtu.be/wfPu8wDSzgk

https://neurosciencenews.com/information-processing-tuning-15035/?fbclid=IwAR0ygfaocH5lp9fTxXVkbXj0sYordb_meCFPDp7DlQJeeRKtQr6GDBFmNNs

Comments are closed.