Apie mus

VŠĮ „Neuroharmoniją“ – šeimyninė holistinės terapijos studija, kuriai vadovauja  Vilija Pažemeckienė, atestuota Neurotreniruočių (NGR metodo) praktikė.  Vilija mokėsi JAV, NGR kursuose ir dirba su neuro-grįžtamojo ryšio/NGR metodika jau nuo 2010 m, kartu su savo vyru Kastyčiu Pažemecku. Jie yra neuro-grįžtamojo ryšio įrangos gamintojo (NeurOptimal, Kanada) atestuoti treneriai, pirmiejį šio metodo praktikai Lietuvoje. Nuo 2021 m. gegužės mėn. prie komandos prisijungė ir Gytis Pažemeckas, o nuo 2023 m. ir Ieva Pažemeckaitė, kaip hipnoterapeutė ir nuotolino matymo meistrė, telepatė.

NGR metodas nuėjo ilgą kelią nuo 1996 metų, ir ši technologija vystosi toliau, įskaitant integruotus metodus, kurie palengvina pokyčius, rūpimus daugumai žmonių. Galiausiai, mūsų tikslas ir yra padėti žmonėms taip keistis, kad jie išspręstų rūpimus klausimus savo gyvenime. Štai kodėl Vilija tapo taip pat ir sertifikuota garso terapeutė, dirbanti su balso diagnostikos įranga (VoiceBio, JAV), kuri yra labai geras kūno energetikos įvertinimo įrankis, padedantis žmonėms įsiklausyti ne tik į savo paties mąstymą, bet ir į kūną, taip pat.

Pastaraisiais metais, kai tapo įmanoma paveikti kaitos procesus, dirbant vienu metu su sąmone ir pasąmone,  mes supratome, kaip tai yra svarbu valdyti protą bei jo pasąmonės aspektus. Dėl šios priežasties Vilija įsitraukė į OH psichologinių, metaforinių, asociatyvinių kortelių studijas ir gavo sertifikatą iš pačio OH kortelių žanro kūrėjo, leidėjo, psichologo, psichoterapeuto Moritz Egetmeyer, M. A. (Vokietija) rankų.

Kai jūs ateinate pas mus, procesas vyksta individualiai. Mes kalbame apie temas, kurios jums svarbios. Vilija naudoja savo įsiklausymo, kaitos procesų, fiziologijos bei psichologijos žinias, tam, kad vystytų ir plėstų jūsų patyrimus. Tai vykdoma kartu su neuro-grįžtamojo ryšio metodiką, kuri teikia grįžtamąjį ryšį į jūsų pasąmonę, jūsų smegenims suteikiama informaciją, kuris įtakoja pasąmonės veiklą, ir suteikia patikimą ir stabiliai gerą rezultatą. Mūsų pasąmonė visada žino teisingą kelią, kaip rasti išeitį iš padėties, ir ką pasirinkti, tik reikia išmokti įsiklausyti į ją.

Jei norite išplėsti savireguliacijos ir kūrybiškumo gebėjimus, galima panaudoti OH metaforines, asociatyvias korteles, kurios šiuo atveju yra nepakeičiamas vadovas ir pagalbininkas arba energetinius savęs pažinimo seansus, kuriuos atlieka Vilija kartu su Ieva.

cards2.jpg

Jei norite sužinoti daugiau apie savo kūno energetiką, galima atlikti VoiceBio testą, kuris atskleidžia visus per silpnus arba per stiprius toninius jūsų kūno organų dažnius. Aptariame jūsų testo rezultatus ir kaip jie atspindi jūsų organų sistemų ir liaukų veiklą bei emocijas. Pasiūloma tinkama mityba ir vaistažolės, homeopatija, gyvenimo būdo pokyčiai, toninė muzika, padedanti ištaisyti bet kokį disbalansą.

Mūsų misiją galima nusakyti dviem žodžiais: padėti žmonėms. Nesvarbu ar esate sportininkas, siekiantis aukštesnio meistriškumo, ar menininkas , norintis atskleisti kūrybiškumo, ar žmogus, susiduriantis su gyvenimo iššūkiais ir norintis sugrįžti į normalų gyvenimą. CNS (centrinės nervų sistemos) bangų harmonizavimo realiu laiku NGR technologija buvo sukurta galvojant apie Jus visus. Dabar jau galite naudotis naujausiais mokslo  pasiekimais , naudojant NGR ( neuroninio grįžtamojo ryšio ) būdą , CNS veiklos treniravimui ir Lietuvoje. Tai naujovė sveikatingumo srityje.

 


NGR būdo panaudojimas sukūrė išsamią sveikatingumo sistemą, kuri remiasi smegenų plastiškumu ir skatina jų pokyčius neuronų lygyje ir įgalina mus naudoti savo smegenis kaip priemonę savęs gydymui.
Mūsų CNS yra valdymo centras, atsakingas už viską, ką mes darome. Jos valdo mūsų vaizdo ir erdvės pojūčius, dėmesį ir koncentraciją, atmintį ir kalbą, galėjimą samprotauti ir būti logišku,visas kūno funkcijas ir t.t. Bet jeigu mūsų smegenų bangos išbalansuotos, tai ir visa kita veiks blogai. Atsiras stresas, nerimas, baimė, miego sutrikimai, galvos skausmai, liūdesys, depresija, žalingi įpročiai, ir po kiek laiko įvairūs organizmo susirgimai.
“Neuroharmonija” kolektyvo nariai rengia paskaitas, seminarus , susitikimus sveikatingumo temomis , savęs pažinimo ir tobulėjimo klausimais. Padeda žmonėms pažinti ir atpažinti savo emocijas ir su jomis susidraugauti. Padedam ne tik suaugusiems, bet ir vaikams sugrįžti į normalų gyvenimo rėžimą.

Mes džiaugiamės, kad galėjo pagelbėti ne vienam klientui grįžti į pilnavertį gyvenimą: tęsti mokslus ar sugrįžti į darbą sukurti laimingus šeimyninius santykius. Mūsų tikslas ir toliau vystyti ir plėtoti sveikatinimo veiklą, besiremiančia naujausiais mokslo ir medicinos laimėjimais ir atradimais.

” Niekas nepatenka į olimpiadą be trenerių pagalbos, tai kaip jūs manote laimėti geriausių išgyvenimų be kieno nors pagalbos?” Treneriai yra mūsų vadovai. Jie nurodo, kur mes esame, jie žino, kur mes norime patekti, ir jie palaiko mus visuose sudėtinguose posūkiuose kelyje į tikslą. Visiems reikalingas treneris, jei norime sukurti geriausią gyvenimą sau ir savo šeimai. Trenerių yra daug ir įvairių – tiek draugų, tiek ir profesionalų. Jų galima surasti visur. Tačiau jų pagalba ir nauda Jums priklauso nuo Jūsų pačių noro. Treneriai prižiūri, kad darytume būtent tai, ką sakote norite daryti, bet svarbiausia, jie įkvepia mus būti geriausiais, kokiais tik galime būti ! Tokiais būti ir mums padeda mūsų kvalifikuoti treneriai iš JAV, Kanados, Australijos, Olandijos ir kt. šalių savo konsultacijomis.

Sertifikatai

3 Comments

  1. laba diena, Vilija. Mes esame buvę pas pas jus su šeima Vilniuje Donelaičio g. Ar dar atvažiuojate ? Noriu atvykti su dukryte Amelija. Pagarbiai – Jūratė
    P.s. Kokios dabar kainos už kursá, yra besidominčiú

  2. Kur rasti kainas, telefona ir kur esate? Sunku rasti jusu psl sia info. Aciu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *