Garso terapija ir diagnostika

Kas yra garso terapija?

Jau tūkstančius metų žmonija naudoja garsą įvairių ligų gydymui. Garsui išgauti naudojami
tibetietiški dubenys, kiniečių gongai, lietaus lazda, šamanų būgnai, australų pučiamasis
instrumetas didgeridoo ir daugelis kitų.

Gydytoja Kae Thompson-Liu (JAV) 2005 m sukūrė kompiuterinę balso diagnostikos  ir garso terapijos sistemą Voice Bio. Balso garso dažniai buvo tiriami ir studijuojami JAV mokslininkų Jeilo universitete nuo 1920 iki 1950 metų. Po to įgyvendintas praktinis šių atradimų panaudojimas, t.y. sukurtas prietaisas balso dažnių užrašymui, analizavimui. Daugiau negu 2000 garso terapeutų ir holistinės medicinos pasaulyje entuziastų naudoja šį metodą praktikoje.

Ši sistema remiasi holistiniu požiūriu į žmogaus sveikatą, yra saugi, be pašalinio poveikio ir pasižymi švelniu ilgalaikiu poveikiu. Ji apjungia balso diagnostiką, garso, spalvų ir kvapų terapiją. Ji ypač efektyvi, pastebėti ir subalansuoti energetiškai, silpniau dirbančių organų veiklą ankstyvoje stadijoje.

Jei susidomėjote, tiesiog susisiekite su mumis dabar.

Kaip vyksta seansas?

  • Diagnostika. Mes įrašome per mikrofoną Jūsų pokalbį trimis emociškai skirtingomis temomis. Tai trunka pora , trejetą minučių. Speciali VoiceBio kompiuterinė programa išanalizuoja Jūsų balso spektrą ir pateikia viso organizmo ir atskirų organų sveikatos būklės apibūdinimą.

Šio metodo pagalba leidžia pastebėti, kurie organai silpniau dirba, o kurie yra “perkrauti” ir prevenciškai užkirsti kelią ligoms, kol jos dar nepasireiškė. Pastebėje  tuos simptomus ansktyvoje stadijoje, Jūs galėsite atstatyti sveikatą holistinės medicinos priemonėmis:  panaudojus garso, spalvų ar kvapų terapiją.

  • Garso terapija. Atsižvelgdamas į diagnostikos rezultatus pateikiame rekomendacijas ir  specifinius muzikos kūrinius, kurie reguliariai jų klausantis harmonizuos Jūsų organų veiklą, o Jūsų savijauta pagerės. Muzikos poveikį rekomenduojama sustiprinti kitais holistinio gydymo būdais: eterinių aliejų kvapais, spalvomis, kristalų poveikiu, homeopatija ir kita.

Kaip pasirengti seansui? Kiek jis trunka?

  • Rekomenduojama bent vieną valandą (1 val.) iki seanso nevalgyti, nerūkyti, negerti alkoholio,  kavos, arbatos ar kitų tonizuojančių  gėrimu, nevartoti vaistų ar papildų, nekramtyti gumos.
    Diagnostika trunka  keletą minučių, bendra seanso trukmė, įskaitant rezultatų aptarimą apie pusę valandos.

Pastaba: rekomenduojame atsinešti USB raktą ar kitą laikmeną muzikos kūrinių įrašams.

Garso diagnostikos ir terapijos seansus veda sertifikuotas garso terapeutas Kąstytis Pažemeckas, tarpautinės kaučingo ir  NLP asociacijos ( IANLPC ) narys, Tarptautinės Holistinės Terapijos Sajungos narys,  telefonas:  +370 611 15410

Jei susidomėjote, tiesiog susisiekite su mumis dabar.


Jūsų balsas daug ką gali papasakoti Jums apie Jūsų kūną. VoiceBio diagnostikos tikslas yra nustatyti energijos trūkumus ar praradimus konkrečiose kūno vietose. Tiesiog, kaip akupunktūroje naudojamas pulsas, taip BioSound naudoja balso dažnius. Tai išankstinė kūno diagnostika skirta ne medicininiam gydymui.

Įvertinimas trunka keletą minučių – Jums reikės kalbėti į mikrofoną, o kompiuterinė BioSound programa išanalizuos kokius energetinius dažnius skleidžią organai. VoiceBio programa išskiria 12 organų grupių ir parodo kur konkrečiai energetika pasilpusi, o kur per stipri. Pirmiausia problemos organuose atsiranda energetiniame lygmenyje, o tik po to pasireiškia fiziniais simptomais. Visada geriau žinoti iš anksto ir pasinaudoti paprastomis sveikatingumo priemonėmis atstatyti energetinį organų balansą, negu laukti ligos.

Pasinaudokite šiuo VoiceBio metodu ir sužinosite daug naujo apie savo kūną. Sužinosite į ką reikia atkreipti dėmesį, kad išsaugotumėte sveiką kūną ir nelauktumėte kol problema pasirodys fiziniais simtomais. VoiceBio metodas- tai ankstyva energetinė kūno diagnostika, padedanti rasti naują gyvenimo etapą, etapą į sveikesnį gyvenimą, į rūpinimasi savo kūnų, kurį dažnai primirštame.

VoiceBio – puikus holistinės medicinos metodas padedantis ankstyvose stadijose nustatyti organizmo sutrikimus. Saugiais metodais: garso, spalvų ir kvapų terapija padeda subalansuoti silpnai dirbančių organų veiklą ir organizmas pradeda atsistatinėtiGiedra Bušmanienė, kineziterapeutė

Susidomėjote? Kilo klausimų? Parašykite mums dabar:

Comments are closed.