Kaip vyksta seansai

Kaip veikia neurotreniruotės?

NGR seansai yra paremti neuroninio grįžtamojo ryšio (NGR) metodu, kurių metu vystoma centinė nervų sistema (CNS).

Trumpai paaiškinsime neuroninio grįžtamojo ryšio metodo esmę. Sensoriai tvirtinami prie galvos odos, kompiuterinė programa nuskaito smegenų bangas ir registruoja elektroencefologramą, šios bangos integruojamos į jūsų klausomą muziką ar žiūrimą filmą, kaip pertrūkiai garse ar vaizde. Šie pertrūkiai atsiranda, kai smegenų bangų virpesiai yra neefektyviuose smegenų zonose. Jūs, klausydami muziką, gaunate grįžtamą savo smegenų bangų virpesių informaciją. Šis principas remiamasi unikaliu dinaminiu neuroninio grįžtamojo ryšio (NGR) realiu laiku principu, kai “tiesiog” teikiama informaciją į jūsų smegenis, mikrosekunde po mikrosekundės, kurią smegenys gali naudoti savo taškų „užstrigimo“ atlaisvinimui ir organizuotis pačios. Kai smegenys tai daro, paprastai klientai jaučiasi geriau, lengviau pasiekiamas optimalus smegenų veikimas. NGR metodas nėra invazinis, t.y. tiesiogiai įtakojantis procesus Jūsų centrinėje nervų sistemoje. Jis neverčia smegenų keisti jūsų sąmonės būsenos. Jis veikia kaip veidrodis – teikia informaciją smegenims apie jų pačių veiklą, kurią smegenys gali panaudoti balansui atkurti. Dėl šios priežasties NGR yra labai saugus ir visiškai be šalutinio poveikio. Tačiau pokyčiai gali būti galingi ir naudingi.

Reikia pažymėti, kad NGR seansai nėra medicininis gydymas, prietaisas ar metodika. Jie nėra skirti ligos diagnozei nustatyti, ar ligoms gydyti. Tačiau neurotreniruotės yra puiki svekatinimo priemonė mūsų centrinei nervų sistemai (CNS). Po treniruočių ciklo dauguma klientų patirią didelį poveikį į įvairius centrinės nervų sistemos negalavimus, juos sumažina arba panaikiną. Tai ir skatina žmones daugelyje šalių naudoti šį metodą. Autorizuoti NGR treneriai dirba jau daugelyje šalių ir šis ratas vis plečiasi.

Žmonės, kurie periodiškai lankosi neurotreniruotėse, džiaugiasi stipresne nervų sistema ir pastebi, kad vis rečiau kreipiasi į gydytojus ar vartoja vaistus.

Kaip vyksta NGR seansas?

PRIEŠ SEANSĄ
Prieš pirmąją neurotreniruotę, jūsų treneris gali paprašyti užpildyti trumpą klausimyną apie tai kaip jaučiatės. Tada jus pakvies atsisėsti  į patogų krėslą.

Perdavimui subtilių jūsų smegenų elektrinio aktyvumo signalų, treneris priklijuoja mažus jutiklius ant jūsų galvos odos ir tris jutiklius užkabina ant ausų. Panašiai kaip EKG ir EKG, NGR sistema tiesiog nuskaito šį signalą. Nieko invazinio nėra, kas būtų susiję su treniruočių procesu. Šis NGR metodas yra labai natūralus, jis „nestumia“ smegenų dirbti kuria nors kryptimi. Sistema tik teikia užuominas jūsų centrinei nervų sistemai, kad ji padarytų viską, kas natūraliai ir geriausiai tinka jūsų smegenims.
Nors NeurOptimal siūlo keletą būdų, kaip įvertinti savo pažangą, galiausiai visada svarbiau kaip jūs jaučiatės, ir kaip sekasi susidoroti su pasitaikančiais naujais iššūkiais jūsų gyvenime. Tai, ką davė jums treniruotės ir yra pirmoje vietoje!

SEANSO EIGA

Jūs užsidėsite ausines ir jei jausite vėsiai – šiltą antklodę. Po to jums paleidžiama programą ir tada smegenų treniruotė prasideda. Seanso metu jūs galite klausytis muzikos arba žiūrėti filmą, kurio metu galite pastebėti labai trumpus sustabdymus garso ar vaizdo. Labai tikslus laikas šių pertraukimu, suteikia smegenims svarbią informaciją, kurios joms reikia norint persitvarkyti taip, kad jos dirbtų daug optimaliau. Jums nereikia nieko daryti, kol visa tai vyksta. Geriausia būtų užsimerkti ir tiesiog „išeiti“, ir tiesiog leisti smegenims atlikti savo darbą. Treniruočių trukmė gali skirtis, bet sesija paprastai trunka apie 35 minutes. 

PO treniruotės
Kaip jausitės po to? Kadangi NeurOptimal NGR yra neinvazinis ir nestumia smegenų jokia „kryptimi“ treniruotės metu, tai labai tikėtina, kad nejusite jokio šalutinio poveikio po šios sesijos. Bet kokie pastebimi nuotaikos, sąmoningumo ar energijos lygio pokyčiai po NGR treniruotės labai priklauso nuo individo ir gali skirtis tarp sesijų. Svarbiausia yra tai, kad pertvarka su NeurOptimal  vyksta pagal smegenų vidinę išmintį bei be sąmoningų vartotojo pastangų .

Naudojant neurogrįžtamojo ryšio technologiją treniruojama smegenys, harmonizuojama smegenų veikla, padidėja sąmoningumas, mažėja stresas, nerimas, išnyksta emocinių traumų padariniai, miego sutrikimai, potrauminis stresas, nuotaikų kaita, depresija, OKS , panikos priepuoliai ir kita.  Gerėja dėmesio sutelkimas, koncentracija, atmintis, sportiniai, akademini]ai rezultatai, atsiranda daugiau energijos, ramybės, laimės, pasitikėjimo savimi ir gyvenimu.

Kiek seansų reikia?

Jau po 5-6 NGR seansų dauguma klientų pajuntą teigiamą poveikį. Žinoma, kai kurie žmonės yra jautresni ir pastebi poveikį po pimųjų seansų. Dažnai klausiama: Kiek reikia seansų, kad pajustume esminį ilgalaikį pagerėjimą?

Apibendrinus daugelio šalių ilgametę patirtį, galima sakyti, kad 20 sesijų buvo būtinos siekiant išspręsti „kartas nuo karto“ pasikartojančias problemas; 30 ir daugiau seansų prireikia, norint išspręsti „gilesnes“ , įsisenėjusias problemas. Bet visai įmanoma, kad Jūs pasijusite žymiai geriau jau po 10 NGR seansų. 

Galų gale, kuo daugiau treniruojate smegenis, tuo daugiau teigiamo poveikio jums išliks. Panašiai kaip ir mokantis kalbų arba naujų įgūdžių, kaip pavyzdžiui, mokantis važinėti riedučiais – “ praktika daro meistru“. Kuo daugiau treniruočių jus atliksite, tuo geriau jūsų smegenys prisitaikys.

Galite baigti treniruote, kada tik jaučiatės pasiruošęs ir grįžti „sustiprinančiai“ sesijai, tam, kad sureguliuotumėt ir sustiprintumėt tai, ką jūsų smegenys jau išmoko. Jūs niekada neprarasite to, ką turite, net jei jūsų savo smegenų optimalią veiklą šiek tiek apleidžiate.

Tiesą sakant, daug klientų reguliariai lanko neurotreniruotes, kartą ar du per mėnesį, tam, kad išlaikytų savo smegenų tinkamumą visam gyvenimui. Tai yra neinvazinis ir natūralus metodas, todėl jis gali būti naudojamas tiek laiko, kiek jums patinka. Panašiai kaip fizinės pratybos teikia organizmui naudos, taip ir NGR treniruotės gali būti svarbios smegenų sveikatai, nes jos palaiko centrinę nervų sistemą  tip-top formos.

NGR seansai gali tapti pagrindine jūsų smegenų “fitneso” programa, lėtinačia smegenų senėjimą ir prailginančia Jūsų gyvenimo trukmę.

Video apie NGR

Susidomėjote? Kilo klausimų? Parašykite mums dabar:

One Comment

  1. Labai smagu,suzinojau dar daugiau,saunu kamuolys dideja,geros nuotaikos jums. Irena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *