Smegenų veikla ir NGR

Neurogrįžtamasis ryšys (NGR) tai tarsi veidrodžio parodymas smegenims, ir įgalina jas atlikti reikiamas korekcijas. NGR aptinka smegenų būklės pakitimus – taip vadinamą “sūkuriavimą”- kai jos pereina iš vienos būsenos į kitą, paprastai nuo dabarties momento į praeitį ar ateitį.
Naudojant NGR klientas klausosi muzikos per ausines. Girdimi traškesiai, tokie kaip senoje vinilinėje plokštelėje, yra siunčiami tada, kai davikliai aptinka nukrypimus..
To visiškai pakanka, kad jūsų smegenys suprastų kas vyksta ne taip. Ir jūsų smegenys sako:” Ačiū, kad įspėjote mane taip anksti; aš dabar pasitaisysiu”.
Kai aptinkamas pirmas disonansas, visi kiti pradeda vienas paskui kitą byrėti, kaip domino kauliukai.
Jūsų smegenys, kaip kompiuteris, paleidžia daugybę “programų” tuo pačiu metu. Jos labai užsiėmę jūsų minčių, jausmų, kūrybiškumo, organizmo funkcijų ir judesių valdymu. Jei jūsų smegenys paleido “vidinio dialogo “programą, “savikritikos programą” arba “negalėjimo susikaupti ” programą, tai jos daro daugiau nei jūs norite ir eikvoja energiją, kuri galėtų būti geriau panaudojama siekiant savo tikslų
Neuro Grįžtamasis Ryšys (NGR) tiesiog lyg laiko veidrodį prieš jūsų smegenis ir sako: “štai ką jūs darote.” Jei jūs nenorite, kad būtų paleista kokia nors programa, jūsų smegenys tada pasikoreguoja ir sustabdo šią programą, o jūsų naudingos programos dirba toliau. Informaciją, kurią gauna jūsų smegenys per NGR, leidžia joms savarankiškai reguliuotis ir optimaliai bei efektyviai veikti.

Kai dešinysis ir kairysis smegenų pusrutuliai nesubalansuoti, tai paprastai atspindi nesikalbančius tėvą ir motiną. Jeigų tėvų santykiai buvo kupini nedarnos ir prieštaros, lengva įsivaizduoti, kaip sunku buvo vaikams. Kad palaikytų ryšį su vienu iš tėvų, jie turėjo nutraukti ryšį su kitu ir atvirkščiai. Vaikui būtų per sunku vienu metu atsiverti abejoms energijoms. NGR treniruotės padeda atstatyti šį balansą.

Simptomas buvo reikalingas tik pranešti apie esamą būklę. Kai sutrikimas sąmonėje pašalinamas, simptomo nelieka.Svarbu galvoti, kad išgydyti galima viską. Neklausti, ar tai gali, ar negali būti, reikėtų klausti vienintelio dalyko -kaip tai padaryti. O paskui pradėti daryti. Tai vyksta lėtai arba greitai, -vėlgi priklausomai nuo to, kiek mes tikime, kas yra ir kas nėra

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *