Kada Neurotreniruotės neveikia arba poveikis neilgalaikis

Esant genetinėms ligoms, silpnaprotystei, šizofrenijai, psichozei, įvairioms patologijoms, NGR seansai nerekomenduojami.

Raminamieji vaistai tokie kaip: diazepamas, temazepamas, nitrazepamas, bromazepam, kiti benzodiazepinai ir panašios cheminės medžiagos (Lexotanil, Lorazepam, Relanium, Xanax) turi slopinamąjį poveikį ir tuo pačiu stabdo neuro-plastiškumą.

Tai gi, nesitikėkite ilgalaikio Neurotreniruočių poveikio jeigu: vartojamas alkoholis ir narkotikai,  vartojami tam tikri vaistai, nepakankamai  lankomi seansai, pastoviai patiriamas didelis stresas ar toksiška namų ar darbo aplinka, įvyko šokinis-trauminis įvykis, prie smegenų uždegimų, prie chroniškų ligų, esant aplinkos taršai, elektromagnetinei taršai, apsinuodijus toksinais, apsikrėtus parazitais ar grybeliu, prie bakterinių susirgimų. Visa tai vadinama – išoriniais suvaržymais/extrinsic constrains.

Lankant NGR seansus, galite pradėti atsigauti nuo visų tų išorinių suvaržymų, tačiau jei ir toliau gyvenate toksiškoje (fiziškai ar psichologiškai) aplinkoje, galite nesulaukti ilgalaikių rezultatų.

Bet dažniausiai Neurotreniruočių eigoje, žmogus pradeda mankštintis, domėtis sveika mitybą, apsilanko pas naturopatą, kad išsigydytų žarnyno problemas ar pašalintų toksinus, su gydytojo priežiūra nustoja vartoti kenksmingus vaistus, kiek įmanoma vengia toksinų, atsiriboja nuo žmonių, kurie sukelia jam stiprų stresą, išeina iš smurtinių/toksiškų santykių, nusprendžia palikti nesveiką darbo aplinką, lengviau sprendžia savo psichologines problemas ir pan.

Comments are closed.