Kaip jūs save nuraminate?

“Jau ką tik gimę kūdikiai bando save nuraminti. Mes visi turime savų būdų, kaip jaustis geriau šiame pasaulyje. Kai kurie iš mūsų švilpauja. Kai kurie iš mūsų rūko. Kai kurie iš mūsų nešiojasi kišenėje akmenį. Kai kurie iš mūsų maniakiškai atnaujina Facebook’ą. Kai kurie iš mūsų meldžiasi. Kai kurie iš mūsų valgo ar geria alkoholį. Kai kurie iš mūsų eina pasivaikščioti. Kai kurie iš mūsų dirba. Kai kurie iš mūsų bėgioja. ” Yra dar vienas geresnis būdas susidoroti su stresu-tai Neurogrįžtamojo ryšio treniruotės.
O Kaip jūs save nuraminat ? Ar tai jums padeda?

Mes džiaugiamės turėdami galimybę panaudoti neurogįžtamojo ryšio ( NGR) metodiką savo darbe su įvairaus amžiaus žmonėmis, nuo vaikų iki pensininkų, turime viltį, kad jie pradėsis jaustis labiau pasitikintys, labiau atsipalaidavę ir galės geriau susidoroti su natūraliai vykstančiais pokyčiais per trumpesnį laiką.
NGR “NeurOptimal® esmė yra smegenų treniruotės. Smegenys treniruojamos, kad taptų lanksčios ir elastingos. Be neverčia jų dirbti kuria nors konkrečią kryptimi, NGR sistema sąveikauja su jūsų centrine nervų sistema tokiu būdu, kad pagerina neuronų plastiškumą.Protas tampa lankstesnis, prisitaiko ir greičiau bei tinkamai reaguoja į pokyčius aplinkoje. Kip lengviau jūsų smegenys prisitaiko prie pokyčių, su kuriais susiduria per įprastai įtemptą dieną, tuo geriau jūs jaučiatės. Kita vertus, esant smegenų lankstumo trūkumui, dienos pabaigoje jūs galite jaustis išgręžti ir pervargę . NGR gali padėti jums išmokti saugesnių ir efektyvesnių būdų, kaip nusiraminti.
Jei tai, ką aš parašiau rezonuoja jumis, ir būtų įdomu sužinoti daugiau apie tai, arba daugiau apie NGR poveikį ar kaip jis veikia, mielai prašome susisiekti su manimi….

Vilija 611 15401

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *