Žinomo psichoterapeuto laiškas klientei

Žinoma, NGR Neuroptimal  sensai nėra medicininis gydymas, bet būna puikūs rezultatai plataus spektro problemoms spręsti, įskaitant ir epilepsiją.

Kai organizmas tampa užvaldomas, traumuojamas dėl kokios nors priežasties, tai gali turėti įtakos mūsų pagrindiniams hormonų centrams, kadangi centrinės nervų sistemos veikla yra susijusi su hormonų sistemos veikla (taip pat kaip ir su virškinimo bei širdies -kraujagyslių sistemos), taigi jos visos dirba kaip vieninga sistema..

NeurOptimal NGR smegenų treniruotė yra nuostabi tuo, kad ne nustatytas protokolas lemia pokyčius. Mano, kaip psichoterapeuto ir somatikos terapeuto, dirbančio 30 metų su žmonėmis po traumų arba taip vadinamo potrauminio streso, (tai situacija, kurią sukelia energijos blokai organuose, endokrininėje bei virškinimo sistemose, ir t.t), patirtis parodė, kad jokiu būdu negalima spausti asmens sistemos arba naudoti bet kokias invazines priemones,. Ir aš nesu vienintelis, kuris taip sako, tarp dirbančių traumų pasaulyje.

Bet aš sakyčiau, kad NeurOptimal padeda smegenims daryti tai, ką jos daro iš prigimties, tai yra  renormalizuojasi pačios ir čia, aš naudoju šiuolaikinės fizikos terminus. Smegenys mokosi iš savo patirties, kiekvieną akimirką ir todėl tampa brandžios ir gali geriau veikti ir klestėti pasaulyje laikui bėgant dėl ​įgytos patirties. Tai vėliau pastebima savo kasdieninėje veikloje realiu laiku, kad jos pasikeitė. Ramesnė nervų sistema – ramesnis organizmas.

Vertimas vieno patyrusi psichoterapeuto David Delaney laiško klientei, kuri teiravosi dėl epilepsijos savo dukrai.

Vilija Pazemeckiene

Direktorė
NEUROHARMONIJA VšĮ
Tel.:+370 611 15401
www.neuroharmonija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *