CNS harmonizavimas

CNS harmonizavimas NGR treniruotėje..

Klientai ateina dėl jų išgyventos ryškios kančios, kuri atsispindi per besiformuojančią CNS (centrinės nervų sistemos) aktyvumo įvairovę, kuri yra užfiksuojama elektroencefalogramoje ir aktyviai gražinama kliento smegenims per NGR(neuroninio grįžtamojo ryšio) treniruotę.

Encefalogramos išsamus ir prisitaikantis normalizavimasis yra elegantiškas, užbaigtas ir visiškai švelnus būdas, kurį suteikia NGR ”visuose diapazonuose”, nepaisant diagnozės ar būklės
Visą, ką mums reikia daryti, tai pertraukti atkūrimą buvusios “traumos”
Mes tai padarome NEUROHARMONIJOS treniruočių seansuose pertraukdami audio-video srautą, kai tik atsiranda virpėjimas didesnėje dalyje esamos CNS veiklos, t.y. kai “per daug” išryškėja kintamumas ar sūkuriavimas kliento CNS biosraute.
CNS orientuojasi į tą pertrūkį ir po to atsipalaiduoja dabartyje, nes suvokia teisingai, kad jokios “grėsmės” saugumui nėra esamoje NGR treniruotėje. (Jūs ramiai sėdite fotelyje ir klausote muzikos)
Kad laimėtum reikia žaisti, o kad žaistum reikia dalyvauti, o kad dalyvautum reikia, būti atsibudusiam, bet daugelis iš mūsų gyvena kaip miegodami ir praleisdami
“tai kas yra” – DABARTĮ.
Tikrai viskas yra apie tai, kad nutraukiama ir sutrukdoma praeities “trauma” – besikartojantis prisirišimo ir nežinojimo modelis – sugrįžtama į dabartį, kad būti su tuo kas YRA DABAR
Mums nereikia “smarkiai dirbti” su savo atvejais –nors ir tai kartais padeda.
Viskas, ką mums reikėtų daryti, tai nutraukti tą, per savo gyvenimą išmoktą procesą – vis atkurti tai, kas nėra dabartis. CNS pajuntą tą pertrūkį ir tada suvokia – NUSTATO – kad nėra jokio pavojaus ir vėl atsipalaiduoja, sugrįžtą į saugią dabarties pilnatvę (į produktyvią smegenų zoną)
Kai mes atkreipiame dėmesį į tas priežastis ir sąlygas, kurios mums sukelia kentėjimą, kančia nebeiškyla ir dėlto nebereikia jos “nugalėti” ar “gydyti”. Mūsų natūralūs, vidiniai savi-reguliavimo ir organizavimo sugebėjimai veikia kūrybiškai, atstato lankstumą ir tamprumą, nepaisant priežasčių ir sąlygų, kas tą kentėjimą sukėlė. Nėra nieko paprastesnio ar aiškesnio už tai .
Tereikia tik duoti mūsų CNS informaciją – apie tai, ką ji jau padarė! – ir kliento gyvenimas transformuojasi .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *