13 išmintingų patarimų

 

 

 

Closeup of two attractive happy girls out shopping

1. Pabandykite nevalgyti prieš naktį ir užmikite tuščiu skrandžiu apie 1 – 2 savaites ir imsite regėti lengvus, šviesius sapnus, kas rytą nubusite geros nuotaikos, žvalūs, be vangaus noro voliotis pataluose iki pietų.

2. Pabandykite neskaninti maisto dviem prieskoniais: druska ir pipirais ir pastebėsite, kad pasisotinti galima 2 – 3 kartus mažesniu maisto kiekiu. Po 1 – 2 savaičių dings kūno tinimas, o tie, kas turi viršsvorį, numes ne vieną kilogramą.

3. Pabandykite negerti limonadų ir kitų gazuotų gėrimų ir pastebėsite, koks skanus paprastas vanduo, o kad numalšintume troškulį, jo reikia kur kas mažiau.

4. Pabandykite bent dvi savaites negerti kavos ir arbatos ir pamatysite, kad Jus viskas džiugina, Jūs ramiai užmiegate ir miegas yra gilus, kad išsilygino įsitempusio ir niūraus veido raukšlės. o nervuotumas dingo arba bent jau sumažėjo iki minimumo.

5. Atsisveikindami su žmogumi, pabandykite tai daryti lengvai, be nereikalingų žodžių.

6. Pabandykite savaitę vaikščioti ir sėdėti tiesia nugara ir pastebėsite, kaip pagerės Jūsų atmintis bei pagreitės mąstymas.

7. Pabandykite žmogui, kuris Jums nepatinka, vos tik apie jį pagalvojus, mintyse dovanoti pačią prabangiausią dovaną, įsivaizduodami, kaip jis džiaugiasi, ne už ilgo pastebėsite, kaip tas žmogus su Jumis elgiasi gražiai, kaip ir Jūs su juo.

8. Pabandykite 1 – 2 valandos prieš miegą išjungti televizorių ir kompiuterį ir imsite matyti savo norus bei kūrybinius impulsus.

9. Pabandykite 2 savaites telefonu kalbėtis tik reikalui esant ir pastebėsite, jog paroje daugiau valandų nei 24.

10. Pabandykite vos tik atsiradus norui paimti cigaretę, vietoje jos paimti obuolį, mandariną, bananą ar išgerti stiklinę vandens, ir po poros savaičių jausitės stipresni ir ištvermingesni.

11. Pabandykite kiekvieną kartą, kai tik Jums norisi padaryti kažką, kas Jums labai svarbu (ar tai bus pirmas kartas ar tai Jums nebūdinga), darykite tai iš karto, nepasineriant į apmąstymus ir vertinimus, pastebėsite, kiek daug Jūs galite.

12. Pabandykite kartais nusišypsoti praeiviui, nors kelioms sekundėms, negalvodami, ką jis apie Jus pagalvos, po mėnesio imsite jausti, kad kiekvienas žmogus yra Jūsų pažįstamas ir nekelia Jums grėsmės.

13. Pabandykite pagulėti žolėje, tarp medžių, toliau nuo mašinų, nesigėdindami žmonių, ir Jūs išgirsite savyje taip ilgai lauktą tylą.”

Ona Sadauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *