Water for life

Water For Life

Kaina – 52 dol., Balų skaičius -20

“Kai žmonės atras plazmos būklės vandens molekules, jie užmirš apie ligas ir  galvos tik apie tai, kaip išsaugoti jaunystę ilgamečiais metais”

Nikola Tesla (1892 g)

Vanduo – pagrindas gyvenimo planetoje Žemė. Dabar Žemėje yra apie 1400 mln. km3 vandens. Tinkamo gerimui beveik 9000 км3 vandens. Žmonės sunaudoja apie 4000 km3 vandens. Vandens vartojimas auga, vandens deficitas kartu su tuo padidėja dar aukštesniu tempu. Kai taip  vandens trūksta  – žmogus įtakoja vandens kokybę!

Vanduo užterštas chemija, bloga ekologija, produktais branduolinio sprogimo atominių bombų ir avarijų atominėse elektrinėse, elektromagnetinis triukšmas eteriuose mobiliųjų telefonų, radijo ir televizijos – visa tai veda prie sunaikinimo vandens biologiškai aktivių charakteristikų . Visa tai sukuria “patogeninį” (veikianti naikinančiai  viską kas gyvą) vandenį – Mires vanduo, kuris žudo sveikatą milijonų žmonių, skatina atsiradimą labai pavojingų, anksčiau nežinomų ligų (virusų ragenos, AIDS, alergijos, hepatito C ir tt). п.) Kaip sustabdyti šį Mirusio vandens veiksmą?

Duoti Žmonėms Gyvą vandenį!

Hidroplazma- Water For Life- VANDUO GYVENIMUI  – tai koncentratas skirtas gamybai Biogeninio (gyvojo) vandens.

Kaip rezultatas dvidešimties metų tyrimo  Kazachstano biofizikų, vadovaujant prof. V. M. Iniušinui, buvo atliktas netikėtas atradimas: natūralioje biogeninėje (naudingoje biologinių organizmų) vandenyje buvo nustatyta, kad esama mažais kiekiais specialios medžiagos – plazmos (laisvų kompleksų iš nesusietų su atomais ir dalelių molekulėmis), kuri  vėliau gavo pavadinimą Hidroplazma.

Water For Life – VANDUO GYVENIMUI – turi labai didelį tankį , taigi ir didelę laisvą energiją, kuri gali atremti degradaciją vandens, atsirandančio dėl išorinių neigiamų aplinkos veiksnių ir suteikti žmonėms milžinišką energiją ENERGIJOS – JAUNYSTEI, SVEIKATAI ir ILGAMŽIŠKUMUI !

Water For Life – VANDUO GYVENIMUI – žmogaus sveikatingumo programoje kaip Biogeninis (gyvas) vanduo prisideda pratęsiant gyvenimą, stabdant senėjimo procesus, gerinan kraujo membranų būklę, išlaikant elastingumą kapiliarų ir sienelių didžiųjų kraujagyslių, gerina energetinės informacijos keitimąsi tarp organizmo struktūrų, padidinnt keleto tvirtumą, mažinant  riziką susirgti sunkiomis ligomis, mažinant priklausomybę nuo alkoholio, rūkimo ar narkotikų.

VANDUO GYVENIMUI dalyvauja : kartu su antioksidantais neutralizuojant veikimą laisvųjų radikalų,

skatinant rekonstrukcijas membranų organizmo kūne ir jų kokybišką atnaujinimą

Atkuriant kepenų ląsteles ir sukuria palankias sąlygas  joms savo veiklai,

pageriną gydymą ir profilaktiką šlapimo pūslelinės ligos,

padidina imunitetą, taigi, pagerina viso organizmo rezistenciją,

padidina neuro-emocinę stabilumą, t.y. elgesio pokyti daro labiau tinkamą, mažina lygį agresyvumo ir depresijos, formuoja atsparumą stresams ir nerviniam išsekimui.

 

Kas gali vartoti Biogeninį gyvą vandenį?

Tinka nėščioms moterims ir jų būsimam kūdikiui, vaikams (pradedant nuo gimdyvinio vystymosi) jaunuolio  amžiaus, jaunimui,  ir senyvo amžiaus žmonėms .  Labai tinka Water For Life-  Vanduo Gyvenimui žmonėms vedantiems aktyvią gyvybinę poziciją šeimoje, kūryboje, sporte, versle ir politikoje, visiems, kurie vertina laiką ir gyvybinę energiją.

 

HIDROPLAZMA – tai penktas  vandens būvis (vanduo plazminiame būvyje).

Reikia papildyti keliais lašeliais Hidroplazma Water For Life –  VANDUO GYVENIMUI į įprastą geriamąją vandenį, ir vanduo bus natūralus, t. Y. Taps Biogeninis vanduo t.y.Gyvas Vanduo.

Vandenį visada sveika gerti, gyvą vandenį dar labiau sveiką vartoti.

 

Vaikai, jaunesni kaip vienerių metų – 1 lašas vienam 500 ml gryno vandens ar pieno ir vartoti po 100 ml 1-2 kartus per dieną.

Nuo 1 metų iki 3 metų – po 2 lašus per 500 ml vandens arba pieno ir imti 150-250 ml 2 kartus per dieną.

Nuo 3 iki 5 metų – 3 lašai 500 ml vandens, vartojant 2 kartus per parą.

Suaugusiems – 5-7 lašai per 500 ml vandens, atsižvelgiant 150-250 ml 2-3 kartus per dieną.

Be lėtinių ligų eigą biogenini vandenį « Water For Life» vartoti bent 1,5-2 mėnesių.

Dėl peršalimo pakankamai dviejų mėnesių kursų Biogeninių vandens « Water For Life» per metus, pageidautina sezono prevencijai: pavasarį ir rudenį.

Prie intensyvaus ir energingo veiklos režimo ir streso , galima ir reikia vartoti «Water for life» kiek reikia ir ilgiau.

Maksimaliam prevencijos ir  sveikatos išsaugojimui, vandenį «Water for life» galima vartoti ir visus metus reguliariai ir reikiamais kiekiais.

 

Prisiminkite!

 

Pagrindinė taisyklė geriamo vandens vartojame –  per dieną pasipildyti švariu vandeniu 30-40 ml vienam kg kūno masės tūrio.

Nėra kontraindikacijų.

Nebuvo pastebėtas šalutinis poveikis.

Nėra amžiaus apribojimų.

Formos atpalaidavimas: 1 buteliukas po 30 ml (apie 1 mėnuo).

Tinkamumo laikas: 1 metai.

Laikymo sąlygos: specialiomis sąlygomis nereikia. Tik nekaitinti ir nešaldyti. Nuo 5 iki 35 laipsnių šilumos. Geriau laikyti tamsioje vietoje.

Tai nėra vaistas.

Water For Life  patvirtino:  Kazachtano Akademijos mitybos mokslininkai, bei  Balneologijos ir kurortinio gydymo tyrimų Institutas WB. Tyrimai ir bandymai buvo vykdomi apie 15 metų ir dabar tęsiami.

Registruokis ir įsigyk su partnerio nuolaida:

Gyvas vanduo gyvenimui

 

Comments are closed.