Neurotreniruotės (NGR metodu) yra labai veiksminga daugeliu atveju ir pasireiškia akivaizdžiai geresne savijauta. NGR seansaų nauda vyksta šiose srityse :
NERVŲ SISTEMOS STIPRINIMAS
STRESO IR ĮTAMPOS MAŽINIMAS
SILPNĖJA MIGRENINIAI GALVOS SKAUSMAI
DĖMESIO IR KONCENTRACIJOS DIDINIMAS
MIEGO GERINIMAS
NERIMO IR PANIKOS ATAKŲ MAŽINIMAS
ESANT PERVARGIMO SINDROMUI
DEPRESIJOS SIMPTOMŲ MAŽINIMAS
HIPERAKTYVUMO OPTIMIZAVIMAS
AUTIZMO SIMPTOMŲ MAŽINIMAS
ATMINTIES GERINIMAS
Nors šis metodas nėra panacėja – vaistas nuo visų ligų, Neurotreniruotės teigiamai veikia bemaž visus, o pokyčiai išlieka ilgą laiką. 95% mūsų klientų tvirtina, kad po treniruočių pastebi žymų pagerėjimą, kuris viršijo jų lūkesčius.
Žinoma, Neurotreniruotės/NGR seansai labiausiai paveikia žmones, kurie yra motyvuoti ir yra pasirengę pokyčiams. Mums labai svarbi mūsų ilgalaikė reputacija, todėl mes nesiūlome Neurotreniruočių, jei manome, kad klientui nepadėsime arba nepatenkinsime jo (kartais perdėtų) lūkesčių.
Beje, svarbu pažymėti, kad jeigu vaikas ar suaugęs, kasdien didelę laiko dalį praleidžia fiziškai ar emociškai užteštoje aplinkoje, nebus paparasta išsaugoti gerą savijautą ilgam. Todėl dalis klientų periodiškai lanko Neurotreniruotes tiesiog geros savijautos profilaktikai.
Mes pirmenybę teikiame tam, kad treniruotės atitiktų jūsų tikslus, ir jūs galite tikėtis, kad pasieksite šiuos tikslus.
Dauguma pajaučia, kad atgauna savo gyvybingumą, kurį jie palaipsniui buvo praradę. Ateina patogesnio pasijautimo savo “kailyje” jausmas; savo tikrojo “aš” pajautimas – budrumas ir atsipalaidavimas, gyvumas ir ramybė tuo pačiu metu.
Smegenyse vyksta tokios organiškos permainos, kad tai, ką jūs jaučiate ir veikiate, atrodo visiškai natūralu – ir tai tiesa, nes jūs tampate savimi ir veikiate mažiau sąlygojamas automatinių reakcijų. Tai nereiškia, kad jūs daugiau nesusidursite su gyvenimo problemomis, tai tiesiog reiškia, kad jūs jas susitvarkysite sveikesniu būdu ir jausmai ne taip svyruos kaip anksčiau.
Visiškai subalansuota būsena yra patiriama kaip laimė, pasitenkinimas ir aiškumas. Būvimas pusiausvyroje leidžia jums įgyti kontrolę ir priimti sprendimus, kurių jūs negalėjote priimti anksčiau, nes išsilaisvinimas iš savo senų įpročių duoda jums laisvę pasirinkti savo reakcijas, o ne būti jų paveiktiems.
Naujas požiūris ir yra pagrindinis skirtumas, įtakojantis pokyčius.
Kadangi smegenys pačios balansuojasi, pokyčiai gyvenime paprastai vyksta gana sklandžiai ir palaipsniui.
Kartais klientams iškyla senos pažįstamos emocijos (arba buvę simptomai) prieš sunkumams praeinant ir visai jiems išnykstant. Tai šiek tiek primena kaip ėjimą sportuoti ar jausmą, kad sena žaizda atsinaujina, iškildama į paviršių.
Žmonės dažnai pastebi psichinio nuovargio jausmą, panašiai kaip mokantis visai naujo įgūdžio. Galima tikėtis ryškesnių sapnų, kol protas nusistovi į labiau subalansuotą būseną.
Savaitės po treniruotės yra labai svarbios, nes gaminasi nauji neuroniniai tinklai, kurie pradeda dominuoti prieš senus. Svarbu naudoti savo naują psichinę laisvę rinktis sveikesnį maistą, daugiau teigiamai mąstyti ir įgyvendinti pakeitimus, kuriuos jums reikia padaryti.
Kuo daugiau jūs naudojate savo naujasias neuronų jungtis, tuo labiau dominuojančios jos tampa. Tai smegenų prigimtis ir visų naujų įgūdžių mokymosi pobūdis.
Smegenys natūraliai siekia subalansuotos, stabilios būklės, todėl, kai jos jau treniruotos, joms sunkiau išeiti iš pusiausvyros ir lengviau grįžti į pusiausvyrą. Gera idėja būtų skirti šiek tiek laiko kiekvieną dieną, ramioje aplinkoje integruoti pokyčiams; jums gali būti naudinga vesti savo pažangos stebėjimo žurnalą.
Siekiant užtikrinti ilgalaikius rezultatus, negerkite alkoholio ir nenaudokite pramoginių narkotikų gydymo metu ir keletą savaičių po treniruočių. Smegenų neuronai tampa “guminiai” alkoholio ir narkotikų poveikyje ir nesugeba sukurti ilgalaikių nervų tinklų.
Mokslo samprata apie smegenų veiklą sparčiai keičiasi. Bemaž prieš dešimtmetį smegenų biosrovių modeliai, buvo manoma, kad yra nesvarbūs; smegenys buvo traktuojamos kaip fiksuotuos ir nekintančios. Todėl neuro-grįžtamasis ryšys (NGR) buvo laikomas “moksliškai neįmanomu”, todėl buvo atmestas.
Šių dienų medicinos mokslas suprato, kad šie seni įsitikinimai apie smegenis buvo tiesiog mitas. Neuroplastiškumas (smegenų gebėjimas mokytis ir kisti per visą gyvenimą) dabar jau mokslinių tyrinėjimų, o ne ironijos objektas.
Mokslo samprata apie smegenų veiklą keitėsi taip greitai, kad gydymo įstaigos dar tik pradeda integruoti šį naują požiūrį; taigi tik keletas psichologų ir gydytojų turi žinių apie NGR ar jo pritaikymą praktikoje (žr istoriją ir vystymąsi čia …) . NGR turi sudėtingą, įrodymais pagrįstą, požiūrį ir kiekybiškai pagrįstus rezultatus (žr.apie tyrimus čia …), remiantis 50 metų klinikinių pritaikymu. Vis dėlto senos nuostatos pasitraukia sunkiai ir NGR metodo pripažinimas vyksta lėtai.
Sūnus 14m. serga epilepsija.Kokios realios galimybės padėti? Turėjo galvos traumą.
Ačiū
Sveiki,
Nerofeedback metodas, kurį mes praktikuojame, gali padėti nuo epilepsijos.
Siunčiame nuorodą į mokslinį straipsnį ta tema (anglų kalba)
http://www.thebraincollective.co.uk/papers.php?view_paper=PAP10000013
Su linkėjimais,
Vilija
Vilija Pažemeckienė
Garso terapeutė
NEUROHARMONIJA VšĮ
Tel.:+370 611 15401
https://www.neuroharmonija.lt