G-BIO

BIOLOGINIS HIDRO-KOMPLEKSAS G-BIO

Kaina yra 65 USD, taškų skaičius -25 

Produktas, užtikrinantis aukštą žmogaus gyvenimo kokybę. Tai yra raktas į žmogaus sveikatos atkūrimą ir atstatymą įvairiais gyvenimo laikotarpiais.

Produktas, kuris neturi analogų pasaulio praktikoje, buvo sukurtas Kazachstane išskirtinai bendrovei “IMAGINE PEOPLE”

Visos ligos prasideda nuo pokyčių ląstelių membranų vandens struktūrose. Membranų defektai sudaro sąlygas patekimui į vidų ląstelių : virusų, bakterijų ir toksinų aplinką. Mes patiriame stresą ir prarandame daugybę anti-entropinės energijos kiekvieną dieną, kuri neturi laiko susigrąžinti.

Be to, mus veikia natūralūs, kosminiai, geofiziniai veiksniai. Saulėje yra plazmos blyksimai ilgos plazmos “kalbos” formos. Jie sukuria pernelyg didelę jonizaciją žemės atmosferoje ir elektromagnetinius sūkurius, kurie neigiamai veikia mūsų ploną vandens struktūrą, taip pat su jais susijusias plazmos struktūras.

Dėl to mūsų imuninė sistema silpnėja. Skydas, apsaugantis mūsų kūną nuo virusų ir bakterijų, praranda savo vientisumą. Virusas aptinka spragą, skleidžia į ląstelę ir sunaikina jos struktūrą. Organizmo funkcionavime atsiranda nesėkmė, ląstelė gauna defektą ir nustoja tinkamai veikti. Dėl to išsivysto liga, pažeidžiami svarbūs procesai organizme.

Principas poveikis BIOTERMALNOGO KOMPLEKSAS “G-BIO ant žmogaus kūno yra realizuojama būtent per klasterius hidroplazmos, kuri leidžia jums greitai atkurti bioenergetinį struktūrą ląstelių. Pirmą kartą pasaulinė praktika sukūrė išskirtinį hidroproduktą, galintį padidinti kūno anti-entropinį potencialą, kuris prisideda prie jo greito atstatymo ir sveikatos skatinimo.

 

BIOTHERMALAS KOMPLEKSAS skirtas:

Alerginės priklausomybės, vaikų ir kitų amžiaus grupių, pašalinimas.

Padidinti 20-25% veiksmingo ląstelių membranų veikimo dėl jų hidrofilizavimo daugiapakopėje hidroplastoje.

Dėl to metabolizmas normalizuojamas pagyvenusių ir senyvų amžių žmonėms, todėl jo gyvenimą gali prailginti 15-20%.

BIOTERMALNY KOMPLEKSAS “G-BIO efektyviai apsaugo mus nuo mažo intensyvumo elektromagnetinio spinduliavimo (EMR), mobiliųjų telefonų ir kompiuterių, taip pat radioaktyviųjų spindulių izotopų plutonio, stroncio ir kiti, kuriais yra užteršta didžiuliais plotais pasaulyje.

Purškimo butelis su  G-BIO (geriausia naudoti 20-25 temperatūros ne mažiau kaip ir ne daugiau kaip + 37 C).

Purškiant laikyti  5-10 cm nuo odos paviršiaus atstumą ir  purkšti G- BIO vandenį ant kūno odos išbėrimų ar kitų odos apraiškų. Impulso trukmė yra nuo 1/10 sekundės iki 3/10. Paprastai į paviršių purškiami 3-5 impulsai 2-3 sekundžių intervalais. Tada asimiliacijos (prilyginimo) G-BIO vandens struktūrų per receptorius ir kapiliarų tinklą odos paviršiuje,  procesas. Po 3-5 minučių pertraukos galite pereiti prie kitų sričių apdorojimo.

Taip pat kompleksas G-BIO veikiami ir sąnariai,  dalis šlaunies,  visą padų srityje kairės ir dešinės kojos, kryžkaulio. Per 1 seansą apdorojama ne daugiau kaip 7 zonos. Perteklinis naudojimas daugiau nei 7 zonose pablogina procedūrų kokybę. Kurso trukmė yra bent 10-15 dienų. Lėtinių ligų, sąnarių, odos, neurodermitas ir kiti – žinoma, yra pratęstas nuo 30 iki 40 dienų. Po to pertrauka trunka 20-30 dienų, o kursas kartojamas. Per metus pacientas gali gauti 3-4 kursus kovai su lėtinėmis sąnarių ligomis, odos, turinčios autoimuninį pobūdį.

BIOTERMALNY KOMPLEKSAS “G-BIO gali būti naudojamos kovai su  stomatitu opos burnoje pagal schemą: prieš valgį 2-3 purškimai ryte ir vakare. Pertrauka tarp kursų 10 dienų. Kursų skaičius yra ne mažesnis kaip 2-3 per metus. Lėtinio stomatito atveju kursų skaičius gali būti 12-15. Pertrauka tarp kursų 10-15 dienų.

Profilaktiškai atstatyti energiją BIOTERMALNY KOMPLEKSAS “G-BIO gali būti naudojama ant rnrgrtinių zonų žmogaus išorėje (vadinamieji čakros), pradedant nuo galvos. Taikyti 2-3 impulsus, kurių intervalas yra 3 sekundės vienai zonai.Taip apdoroti visas čakras.

BIOTERMALNY kompleksas G-BIO padeda atkurti tarpląstelines jungtis, transformuoti karščio bangos, praturtinant skirtingų tipų energijos ląsteles. Tai yra griežtai rezonansiniam absorbcijos tam tikrų dažnių infraraudonųjų spindulių (šilumos) spinduliuotės. Tai iš šių bangų ir šilumos fononų pastatytas labai plonas ir švelnus struktūrą, kuri gerina daugelio virpesių procesus koordinavimo efektyvumą gyvame organizme. Pažeidimas terminio režimo veda prie labai rimtų pasekmių organizmui, kaip sutrikusio koordinavimo visai įvairialypei vibruojantį sistema.

Gaminys sudarytasiš vektorių, kurios atitinka skaičių sistemą – № 3, № 5, №7.

BIOTERMALNY kompleksas G-BIO turi įtakos ląstelių poveikį bioaplinkoje. Ląstelės membranos turi daugiapakopę kompleksinę struktūrą.

 

Nr. 3 veikia trimačio vektoriaus sistemoje.

Jis prasideda pagrindinį darbą restauravimo, rengiant dideliam ir didelę darbo su “atsigavimo” ląstelės pagrindą.

 

Nr. 5 su penkių vektorinių veiksmų sistema turi sudėtingesnę struktūrą ir platesnį veiksmų spektrą.

№7 su septyniais vektorių įtakos sistema jungiasi prie stuburo, papildomų vektorių.

Tai žingsnis, kuris jums pakilti iš ligos prevencijos labai veiksmingų priemonių, skirtų reabilitacijos ir atkurti visus savo sistemų. Sujungiant hidroplazmą WFL-Water For Life ir sudėtinį №3, №5 ir №7 BIOTERMALNY COMPLEX G-bio, kuris ypatingai padidina savo veiklą, dėl infraraudonųjų spindulių absorbcijos į 1000 mikronų, kuri leidžia reguliuoti kai kurių arba kitų procesais, kurių reikalauja tam tikros kliento zonos, intensyvumą.

BIOTERMALNY KOMPLEKSAS “G-BIO asmuo grąžina ryškumą ir gyvenimo pilnatvę, brangiają sveikatą, grožį ir energiją, per savo vandens struktūrą.

Stabilus veikimas buvo įrodytas palyginus žmogaus raudonųjų kraujo kūnelių atsparumą, , kuris padidėjo 20-30%, kai įvyko jų  asimiliacija su hidroplazma G-BIO. Taigi, žmonės, kurie naudoja lašinimą į nosį ir ant liežuvio ir burnos gleivinę ir lašina į akis, trina odos paviršių  veido ir ausų srytyse,aktyvius energetinius taškus ant kūno sukuria pagrindą, ant kurio galime palaikyti gerą sveikatą, aktyvų visavertį gyvenimą net būnant  amžiaus 70-90 ir daugiau metu

Registruotis

 

 

https://lk.ip-one.net/sign_up.php?sponsor=39580

 

 

Comments are closed.