OH kortų kaladė

OH kortų kaladė. Susideda iš 2 kaladžių po 88 kortas, kurių vieną kaladę sudaro paveiksliukai su pavaizduotomis įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis, kitą – žodžiai, atskleidžiantys galimą šių situacijų turinį. Šių dviejų kaladžių derinys leidžia išsiaiškinti nesąmoningus žmogaus elgesio motyvus įvairiose probleminėse situacijose ir rasti vidinių resursų joms išspręsti.
Šios kortos – efektyvus instrumentas, leidžiantis rasti prieigą prie kliento pasąmonės jam formuojant terapinę užklausą, o taip pat – pačios terapijos eigoje.

OH kortos – universalios. Jos tinka individualiam darbui, darbui su poromis, šeimomis ar grupėmis. Kortos yra skirtos pagerinti vaizduotei, intuicijai, įžvalgai, bendravimui. OH kortos buvo sukurtos siekiant padėti susisiekti su pačiu savimi ir su supančia aplinka.


.PERSONA kortų kaladė. Susideda iš 2 kaladžių: viena (77 kortos) – su paveikslėliais, vaizduojančiais įvairių žmonių veidus, kita (33 kortos) – atspindi galimas tarpusavio sąveikos schemas bet kokioje žmonių sistemoje. Kortos padeda nustatyti asmeninius ir tarpasmeninius kliento konfliktus ir atrasti optimalius sprendimo būdus.

Comments are closed.