Absolute Energy

“Absolute Energy” – Absoliuti energija

Kaina yra 104 USD, taškų skaičius yra 40

Naujoviškas III tūkstantmečio produktas. Tai nėra vaistas ir biologiškai aktyvus priedas.

“Absolute Energy” neturi kontraindikacijų ir šalutinių poveikių. Nėra amžiaus apribojimų.

“Absolute Energy” yra vanduo plazminiame būvyje.

 

 

 

 

Reguliari “Absolute Energy” priėmimas leis:

didinti organizmo bioenergetiką;

didinti gyvybingumą ir atsparumą stresui;

normalizuoti imuniteto lygį;

pagerinti kepenų ir inkstų antitoksinę funkciją;

atsikratyti toksinų, toksinų, metabolitų, parazitų;

aktyvuoti hemopoieszę;

gerinti kraujo apytaką;

pagerinti ląstelių membranų pralaidumą.

“Absoliuti energija” prailgina aktyvų ilgaamžiškumą didinant audinių struktūrų elastingumą. Jis atkuria būtiną regeneravimą pradėtų pakeitimai hidroplazminiai klasteriai centrinės ir periferinės nervų sistemos, ir raumenų sistemos struktūrose.

Dėl to smegenų darbingumas padidėja 20-25%, o taip pat stiprumo rodikliai fizinio krūvio metu.

Šis kompleksas aktyviai absorbuoja tiek endogeninio, tiek išorinio pobūdžio infraraudonąją spinduliuotę, nes ji yra prisotinta chlorofilo ir hemoglobino chromoforų grupėmis.

“Absolute Energy” turi apsaugą nuo elektromagnetinės taršos ir kancerogeninio poveikio. Tai žymiai sumažina onkologinių ligų tikimybę.

Nuolatinis aplsipurškimas (Drėkinti) «Absoliutus ENERGY” t.y. sprendimas veido odos, rankų ir kitų kūno dalių sumažinant patinimo tikimybę, pašalina radioaktyviuosius izotopus, pašalinti niežulį ir dirginimą, o taip pat pašalina kosmetikos defektų amžiaus dėmių, karpų, grybelinių infekcijų, poveikį nudegimų ir formos ir tt

«Absoliutus ENERGY” – unikalus priešuždegiminių ir skausmą atsarginiais, kad gali būti naudojamas  į vidų ir išorėje kūno: skausmo  prevencijos ir gydymo uždegimui ir skausmui simptomų bet kurioje vietoje.

Pirmieji hidroflavita variantai buvo kilę iš trijų matmenų hidroplazmos, kuri susideda iš trijų plokštumų su skirtingais spin orientacijos, į kairę ir į dešinę, magnetinių momentų. Sukurta daugybė vektorių struktūrų su flavitu.

Taigi buvo sukurtas visai naujo tipo hidroplasmas, turintis labai didelę laisvos energijos atsargą, o jos atsargų veiksmingumas pasaulio rinkoje yra nepakankamas.

Dėl pažangios technologijos pasiektas maksimalus vektorių skaičius – 25 spin sukimosi kampai!

 

 • 1 Naujas produktas “Absoliuti energija” buvo sukurtas remiantis anti-entropinių struktūrų egzistavimo teorija vandenyse, turinčiose didelę biologinę ir naudingą savybę.
 • 2 H2O buvimas entropija forma (atsitiktiniai, patogeninių) formos plazmos ir H2O (struktūruoti su laisvųjų elementariųjų dalelių), kuris yra išreikštas antientropic grupes su daug vektorių (polyvector). Tokia struktūra turi anti-entropinį potencialą (sukuriant tvarką), kuris sumažina kenksmingo ir nenaudingo vandens kiekį organizme.
 • 3 antientropinis hidroplasmo klasteris yra “statybininkas” reikalingų vandens struktūrų ant ląstelių membranų. Kai vandens struktūrų polyvector gidroplazmy defektas veiksmingai įjungtas į erdvę, kur yra tokie sutrikimai, suteikia kokybinis išsaugojimas vientisumą ląstelių membranas ir struktūrų veda prie normalaus gyvenimo-remiant pralaidumą.
 • 4 Daugybė eksperimentų įrodo, kad daugiaverčiai hidroplazių grupeliai yra daug veiksmingesni. Jie yra daug greičiau ir kokybiškiau pašalinti defektus, palyginti su trijų ar penkių vektorių klasteriais. Todėl vienalaikis “Absoliučiosios energijos” naudojimas su biogeniniu vandeniu “Vanduo gyvam” (“WFL”), kuris yra 5 vektorius, padidina vektorių iki 24 krypčių.
 • 5Eksperimenty taip pat parodė, kad kompleksai chlorofilo-chromophoric pateikti papildomi branduoliai gidroplazmy laisvos energijos dėl to, kad turi infraraudonųjų spindulių maždaug 900-1000 nm absorbcijos.
 • 6Reagavimas su reikiamais infraraudonųjų spindulių kvantais sukuria stabilios ir aukštos kokybės 25 vektorių hidroplasmo “Absoliučios energijos” darbą. Be to, jo sudėtyje yra flavinų, kurie yra labai veiksmingi būtinų elektronų laikikliai. Yra papildomo bioenergijos fiziologinio kaupimosi poveikis ir jo migracija per didelius atstumus viso gyvojo organizmo vandens struktūros erdvėje.
 • AGGRESINIS APLINKOS POVEIKIS

Šiuolaikinė išorinė aplinka ir mūsų kūnas yra prisotintos agresyvių laisvųjų radikalų, kurie aktyviai sunaikina ląstelių membranas ir intracellular struktūras. Jie sutrikdo fiziologinius procesus ląstelėse, pagreitina viso organizmo senėjimo procesą ir sukelia daugybę ligų.

“Absoliuti energija” visiškai neutralizuoja radikalų oksidacinę veiklą ir jų agresyvų poveikį. Tai oksidiniai agresyvūs radikalai, kurie sukelia medžiagų apykaitos sutrikimus kiekvienoje ląstelėje. Ląstelės struktūros naikinimas radikalais veda prie ląstelių procesų, ypač jų dauginimo, reguliavimo praradimo. Tokiu atveju organizmas, kaip integrali sistema, praranda savo ląstelių reprodukcijos intensyvumo reguliavimo svirtis. Dėl to atsiranda situacija, kai pažeistos ląstelės susideda iš nekontroliuojamų sparčiai besivystančių veisimo centrų – gerybinių ir piktybinių auglių.

Reguliarus vartojimas 3-10 lašų «Absoliutus energijos” apie 50 ml vandens biogeninių «WFL” prieš valgį 2 kartus per dieną sumažins riziką susirgti vėžiu 2-3 kartus!

Be to, atsiradus pirmiesiems naviko proceso požymiams, intensyvus Absolute Energy vartojimas gali sustabdyti piktybišką augimą. Šiuo atveju – iki 25 lašų 50 ml biogeninio vandens “WFL” 2 kartus per dieną prieš valgį.

 • RADIACINIO ĮVERTINIMO

Šiuolaikinis žmogus susiduria su dideliu alfa, beta, gama spinduliuotės ir tt radiacine apkrova. Jo kasdieniniame gyvenime labai dažnai ir nepastebimai pastebimas asmuo patenka į agresyvios jonizuojančiosios spinduliuotės poveikį.

Pavyzdžiui, aukštyn kalnų 3-4 tūkstančių metrų ar daugiau, mes pakenkti mūsų kūno radiacijos dozė 2-10 kartų daugiau nei jūros lygiu.

Lėktuvas plaukioja 10 tūkst. Metrų virš jūros lygio aukštyje. Šiuo atveju radiacijos fonas padidėja 5-10 kartų. Pilotai ir keleiviai skrydžio metu turi žalingą beta ir gama spinduliuotės poveikį.

Branduoliniai bandymai, urano kasyklos, urano perdirbimo įmonės, nelaimingi atsitikimai atominėse elektrinėse – visa tai yra radiacinė mūsų aplinkos aplinka.

“Absoliuti energija” sukurta siekiant neutralizuoti tokį neigiamą poveikį ir yra veiksminga neoplazmo prevencijos priemonė.

 • AUTOIMUNŲ LIGOS

Šiuolaikinių laikų rykštė yra autoimuninės ligos ir degeneraciniai procesai:

reumatoidinis artritas, alerginės astmos, širdies nepakankamumo, cirozės, išsėtinė sklerozė, kraujagyslių sklerozės ir kiti organai; daugybė odos ligų: psoriazė, neurodermitas, vilkligė ir tt; Alzheimerio liga ir Parkinsono liga, encefalopatija, epilepsija, nenormalus smegenų vystymosi vaikams (autizmo, hidrocefalija ir kt.); cukrinis diabetas I ir II tipo; lytinių organų ligos ir tt

Eksperimentinė patirtis rodo, kad “Absolute Energy” sumažina autoimuninį patologinį reaktyvumą, mažina degeneraciją, gerina bendrą sveikatą ir atkuria fiziologinius procesus.

Minimalus priėmimas viduje – 3 lašai “Absoliučios energijos” 30-40 ml biogeninio vandens “WFL”, vakare prieš valgį 30-50 dienų. Po to paimkite 30-40 dienų pertrauką, tada pakartokite kursą.

 

Tulžies liga

 • Priėmimo 5-10 lašų «Absoliutus ENERGY”, 30 ml vandens biogeninių «Vanduo gyvybei», 2 kartus per dieną 4-6 mėnesius, rezultatai inkstų akmenų ir tulžies pūslės nutraukimo, taip pat – profilaktiruet Išsilavinimas akmenų. Kepenų darbas atkuriamas – 1,5-2 kartus, padidėja jo antitoksinė funkcija. Tai padeda aktyviai išvalyti kenksmingų ir nereikalingų šlakų kūną,

kas mėnesį ar kas du mėnesius maistinių medžiagų “WFL” vartojimą.

 • Ši gydymo seka apsaugo nuo nedidelių ligų paūmėjimo ir nepatogumų gerovei, kurią gali sukelti aktyvus valymo procesas ir atsikratyti daugelio ligų.

 

 

Registracija , tapti partneriu, nuoroda

https://lk.ip-one.net/sign_up.php?sponsor=39580

 

 

 

 

Comments are closed.