Sritys

 Veiklos stiprinimas

NGR optimizuoja smegenis, tuo pačiu optimizuojamos ir visos smegenų funkcijos. Kai mūsų smegenys yra pusiausvyroje, mes pradedame galvoti aiškiai. Subalansuotos smegenys ne tik generuoja mintis, idėjas, vaizdus ir jausmus, kas yra pritaikyta prie mūsų unikalaus individualumo, mūsų smegenys dabar jau gali turėti didelę įtaką, tam ką mes įsisaviname ir kaip efektyviai mes naudojame tai, ko išmokome. Vadinasi, tai suteikia mums galimybę pasiekti tikslus, kurie mums anksčiau atrodė neįmanomi. Pramogų verslo atstovai, menininkai, vadovai, vadybininkai ir sportininkai – visi tai suprato, kad smegenų biosrovių/bangų optimizavimas gali sukelti aukštesnio lygio veiklos rezultatus.

Sportiškumo stiprinimas
Smegenys valdo kūną. Smegenų pusiasvyra yra pagrindas optimaliai veiklai. Kadangi smegenys kontroliuoja vegetacinę nervų sistemą, kuri reguliuoja širdies susitraukimų dažnį ir adrenaliną bei kitas, svarbias sveikatai, organizmo funkcijas.Sportininkai supranta, kad kai jų smegenys yra subalansuotos, jie gali pagerinti savo reakcijos laiką, pusiausvyrą, vikrumą, dėmesį, regėjimo aštrumą, greitį, jėgą ir pasitikėjimą.Smegenų optimizavimas  yra nauja sritis, pagerinanti sporto rezultatus, ir sportininkai – tiek mėgėjai, tiek profesionalai – pasiekia gerų rezultatų. Iki šiol, mes dirbome su NASCAR lenktynininkais, plaukikais, futbolininkais, regbio žaidėjais, kultūristais, sunkiaatlečiais, imtynininkais, triatlonininkais ir beisbolo žaidėjais.

 

Kūrybinė mintis ir meniniai sugebėjimai

Ir dailininkai ir skulptoriai, ir poetai ir rašytojai, žmonės, kurie patyrė smegenų bangų optimizavimą,patyrė, kad jie „atstrigo“ ir jų idėjos pradejo tekėti. Kai mes subalansuojame ir suderiname savo smegenis, mes tiesiog ištirpdome statiškumą.Statiškumas yra baimė, kuri gražina mus atgal, įtampa, kuri trukdo mums atsipalaiduoti ir neleidžia smegenų energijai laisvai judėti, proto rūkas, kuris sukelia aiškumo trūkumą, abejones savimi ir atima iš mūsų pasitikėjimą, padidina sumaištį galvoje bei skaido mūsų dėmesį. Kai statiškumas atkrinta, mums ateina aiškumas, tikslingumas ir įkvėpimas.

 

Vykdomųjų sprendimų priėmimas

Veikti konkurencingoje verslo pasaulio aplinkoje reiškia, kad mūsų smegenys turi paleisti visus cilindrus pilnu pajėgumu. Kai mes kalbame apie smegenų balansavimą, mes kalbame apie leidimą tiek širdžiai, tiek logikai veikti, kas reikalinga užduočių vykdymui ir dalyvauti, atsižvelgiant į konkrečią situaciją. Smegenims būnant pusiausvyroje, jausmai ir mintys dera tarpusavyje, taip, kad galutinis asmens veiksmų rezultatas  būna ir logiškas sprendimas, ir visiems tinkantis.

 

Smegenų senėjimo lėtinimas

 

Smegenys yra pagrindinis valdymo organas, kontroliuojantis viską, ką galvojame, jaučiame ar darome kontroliuodami vegetacinę nervų sistemą. Kai ši sistema veikia puikiai, visos organizmo funkcijos veikia savo geriausiu tempu. Su amžiumi, gyvenimo traumos – fizinės ir emocinės – gali pakeisti smegenų funkcionavimą, nutolinti mus nuo smegenų pusiausvyros ir harmonijos.

 

Smegenų optimizavimas yra neinvazinė, nemedikamentinė technologija, kuri padeda smegenims sureguliuoti savo funkcionavimą ir pereiti prie didesnės pusiausvyros ir harmonijos. Kai smegenys yra subalansuotos, jos tampa staigesnės ir veiklesnės.Kūnas jaučiasi energingesnis ir atgavęs jėgas.Žingsnis vėl tampa spyruokliuojantis ir akys spinduliuoja. Juslės tampa aštresnės ir jaunatviškos aistros vėl užsidega. Subalansuojate savo smegenis, atnaujinate savo gyvenimą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *