Atsiliepimai

 

 

Atsiliepimai.

Rusijoje, Kazachtane jau pora metų platinama Hydroplazma Water For Life. Pas mus ir kitose šalyse tik pradedama platinti, tai atsiliepimų nėra daug surinkta, nes atstovybė neįkurta. Pateikta iš Rusijos vieno regiono atsiliepimai. Vertimas nekoks, bet manau suprasite.

Sergej, Makva, 36 m.Tris kartus per savaitę einu į sporto klubą ir aktyviai treniruojuos. Aš nusprendžiau pereiti nuo paprasto vandens į biogeninį vandenį, gautą naudojant Water for life „VANDUO GYVENIMUI“. Rezultatas mane nustebino, kad buvau tik 4 dienos kaip priėminėjau hidroplazmą, nes  nustojau jaustis pavargęs po vakaro treniruotės, nors aš ankščiau grižęs krisdavau i lovą be jėgų.. Nuotaika puiki ir stiprumas buvo dar geresnis.

.Marina, 38 metai (Čeliabinskas) .Nuo 12 metų kenčiu paroksizmine galvos skausmą su pykinimu ir nekontroliuojamu vėmimu. Dėl to blogėja nuotaika ir trūksta energijos. Būvo diagnozuota: migrena. Priepoliai įvyksta kas mėnesį, praeina  po apie 2-3 dienas ir yra blogai anestezuojamas įvairių tablečių. Sausio mėnesį, aš išgirdėjau apie hidroplazmą «Vanduo gyvybei“ ir pradėjo gerti reguliariai Įprastinė dozė.  Priepuolių jau nėra  3 mėnesius. Net vyno per savo gimimo dieną stiklą išgėriau ir  neišprovokavo pablogėjimą kai anksčiau, po tokios mažos dozės alkoholio atsiranda galvos skausmas su 100% garantija. Nuotaika yra puiki, o energija yra pakankama visą dieną. Aš labai dėkingas Inyushin VM. jo labai naudinga biogeninių vandeniu.

Aleksey, 41 metų (Nizhnevartovsk) .Su 18 metų kenčia nuo gerybinės hiperbilirubinemija (Gilbert liga). Kepenys labai nesijaudino. Bet tik bilirubinas niekada nebuvo normalus. Periodiškai praeinu gydymas gastroenterologijoje, įdedamas lašintuvus ir injekcijas. Naudoju sveikesnius įvairius maisto papildus pavasarį ir rudenį kad  išlaikyti kepenų funkcija, bilirubino, bet rodikliai dar nėra normalizaviesi. Laikui bėgant aš susitaikau su savo būkle. 2015 gruodžio Man buvo pasakyta apie nuostabų hidroplazmy «Vanduo gyvybei“ ir sakė, kad tai yra labai reikalinga kepenims. Sutinku gerti biogeninį vandenį ir pereiti prie nuolatinio vartojimo režimo. Po 4 mėnesių reguliaraus patikrinimo metu daviau kepenų testus. Bilirubinas buvo normalus. Dalyvaudamasis gydytojas buvo labai nustebęs ir tada džiaugėsi mano būkle. Aš netikėjau rezultatu ir pakartotinai paskelbiau testus mokamame diagnostikos centre. Bilirubino indeksai buvo normalūs ir tiksliai tokie patys. Tai fantastiška! Žemai lenkiuosi ir didelė ačiū akademikas Inyushin VM už jo atradimą

Regina, 34 m. (Ufa). Uterinės myoma 8 mm didžio, buvo pasiūlyta operacija. Įprastomis dozėmis paėmiau hidroplasmą „VANDUO GYVENIMUI“. Rezultatas po 3 mėnesių: fibroma sumažėjo iki 2 mm, panaikino operacijos.

Elena poreikį, 37 metų (Ufa) .Penki metų prieš pateko į ginekologą diagnozuota konstrukcinio krūties, dešinėje krūtinės ir nereguliarios mėnesinės priežiūra (mėnesio retas , nereguliarus ir menkas). Susilpnėjęs skausmas ir liaukinio audinio tankinimas, ir paakių limfmazgiai buvo šiek tiek išsiplėtę. Gydytojas paskyrė gydymą ir kas metinį patikrinimą. Po metų  pradėjo šiek tiek skaudėti mano kairėje krūtyje, kurios man rimtai sukrėtė. Aš pradėjau domėtis liaudies gynimo priemonėmis ir pritaikyti juos sau. Kairiosios krūtinės skausmas ir susiaurėjimas sumažin nerimą, tačiau nepakankamai pagerėjo. Sausį draugė buvo pakviesti į Webinar, kuris atliekamas su gydytoju ir kalbėjo apie hidroplazmy «Vanduo gyvybei» – iš III tūkstantmečio vandeniu. Po konsultacijų su gydytoju pradėjau gerti vandenį  biogeninį ir taikyti medvilnės pagalvėlės su biogeninių vandeniu kompresus  . Suvokiau kad geresnė bendrą sveikatos būklę ir organizmo prisotinimą su reikalinga energija. Kažkur po 2 mėnesių pastebėjau pablogėjimą labiau jauciau skaudamas vietas, bet po dar mėnesio pradėjau pastebėti, kad skausmas ir dydžio trombai  krūties pradėjo mažėti. Po 5 mėn hidroplazmy vartojimo , per reguliariai ginekologinių tyrimų nustatė reikšmingą pagerėjimą dėl dešinės krūtinės ir dešiniojo pažasties mazgų dalis. Mėnesinės sugrįžo įprastai ir per pastaruosius tris mėnesius tapo įprasti. Per lytinius santykius pradėjau patirti orgazmą, kurį ilgą laiką turėjau pamiršti. Malonu jausti laimę ir pilnavertę moterį. Ačiū gidroplazmy mano moterų sveikatai ir šeimos garmoniyu.

Nina, 20 metai (Kurganas) .Nuo vaikystės kankina disbiozės: dažnai vidurių užkietėjimas ir pilvo skausmas. Per pastaruosius 3 metus periodiškai ūminis cholecistitas (ultragarso sienos sustorėjimas ir vingio pūslės sutrikimas). Disfunkcija dietoje būtinai paveikė mano žarnas ir tulžies pūslę. Apie hidroplasmą „VANDUO GYVENIMUI“ išgirdau 2015 m. Gruodžio mėn. Be abejonės  tapau aktyvi biogeninių geriamojo vandens gerbėja ir jį gerti. Be to dėl disbiozės  atsirado spuogų ant veido ir kūno. Birželio 5 dieną,  pajuto aštrų skausmą pilve ir dažnai išmatose pilkai žalios spalvos. Buvau perspėjo, kad eina valymas ir gali būti kažkokio paplogėjimo  (kartais negalėjo eiti į tualetą 4-5 dienas). Aš nesustojau. Kankinimas truko 3 dienas, o žarnos nuramino. Kas savaitę aš gyvenau, jaučiau, kad mano bendra būklė gerėja, o žarnos vėl normalios. Trečią mėnesį palaipsniui pradėjo plėsti savo mitybą ir valgyti kažką, dėl kurios anksčiau ji susilaikė. Praeitą mėnesį aš reguliariai einu į tualetą “ ant didelio“. Matau gerą kosmetinį Poveikį veidui: oda tapo švari.

Goša, 4 mėnesiai. (Čeliabinskas) Kūdikiui  buvo sunkumų su tualetu: daug verkdavo ilgai ir negalėjo ištuštinti žarnyną. Gavusi biogeninių vandens «Vanduo gyvybei“ (1 lašeliai per 200 ml geriamojo vandens) pradėjo dirbti žarnyno sustiprina, o tada normalizuotas. Keletą dienų Biogeninių vandens atkurta žarnyno veiklą.Valentina,

63 metai (Magnitogorsk) .Vargau su kojomis apie 13 metų, nes turiu rimtą diagnozę: venų varikozė su tromboflebitas. Operacija nėra atlikta dėl širdies nepakankamumo. Aš sunku pasiekti ketvirtą aukštą. Aš praryjau įvairias tabletes. Kaimynas po Naujųjų Metų atostogų rekomenduojama pridėti normaliomis geriamojo vandens lašelių gidroplazmy «Vanduo gyvybei» ir fonogramai iki kojų su tvarsčiu mirkomi maistinių medžiagų vandens pagrindu gidroplazmy. Ji paaiškino, kad tai pagerins kraujo kokybę ir kraujagyslių būklę. Vyko savo įtikinamų rekomendacijų ir nesigailėjo. Dusulys sumažėjo, tapo lengviau judėti. Tuo 4 mėnesių lauko Naudojimo gidroplazmy pamačiau aštrus sumažėjimas veninių mazgų ir venų tapti mažiau pastebimi nei anksčiau. Aš einu iki 4 aukšto be sustojimo. Tikiuosi toliau tobulinti savo būklę. Kiekvieną kartą, kai jūs patenkinti su kaimynu padėkoti jai už jos priežiūrą ir dėmesį į mne.

Oleg, 46 metai (Čeliabinskas) .Po laringofaringit hipotermija prasidėjo pradinių įvykių tracheitis. Po 5 gydymo Įkvėpimas biogeninių vandens «Vanduo gyvybei“ (5 lašai gidroplazmy 5 ml gryno vandens) naudojant mechaninį purkštuvą (inhaliatorius), pirmą ligos dieną vakare jaučiausi labai pagerėjo, o kitą dieną, reikalingi inhaliacijos nebuvo, todėl kaip jaučiasi gerai ir jokių nusiskundimų bylo

.Nikolay, 51 metai (Čeliabinskas) prieš .19 metų buvo sporto sužalojimas juosmeninės stuburo dalies ir dešinio kelio. Pavasarį kiekvienais metais atliko reabilitacijos procedūras nugaros ir kelio traumų. Šis poveikis buvo, bet ne ilgai, ir per metus skausmo intensyvumas padidėjo. Ypač pavasarį net turėjo nešioti specialų diržą fiksavimo juosmens stuburo ir taikyti elastiniai tvarsčiai ant pažeisto sąnario. Nuo sausio 2016 gidroplazmy patariama gerti «Vanduo gyvybei“ ir padaryti losjonai ant juosmens su maistinių medžiagų vandenyje 30-40 minučių vakare, kai dieną patyrė stuburo pervargimas ties juosmeniu, ir juosta iki ligotas kelio marlė tvarstis mirkyti maistinių medžiagų vandenyje ( koncentracija išoriniam naudojimui). Šį pavasarį aš jaučiuosi daug geriau, o reguliarių reabilitacijos procedūrų kiekis, kurį gydytojas sumažino dėl patenkintos būklės. Aš ir toliau geriu vandeniu ir atsigausiu iš lauko. Ačiū «Vanduo gyvybei» – stebuklingas vanduo veikia.

Tatyana XXI, 32, (Korkino) .Devyat metų sergantys psoriaze (paveldimumo per motinos liniją). Pavasarį itin stipriai „žydėjo“. Kiekvienais metais man buvo traktuojami tradiciniai metodai. Šis poveikis buvo nereikšmingas ir trumpas. Hormonų terapija nenaudojama, nes ji nenorėjo šalutinio poveikio. Liaudies gynimo būdai pagerino būklę, tačiau apatiniai žandikauliai ant alkūnių niekada neišnyko. 2016 m. Sausio mėn. Girdėjau apie hidroplasmą „VANDUO GYVENIMUI“, kurią galima naudoti ir viduje, ir už jos ribų. Pasirodė viltis. Aš pasikonsultuoti su gydytoju ir ėmė sekti jo patarimų: naudoti gidroplazmy viduje ir drėkinti odos problemų ir padaryti losjonai biogeninių vandens padidėjusios koncentracijos (15-20 lašai 100 ml vandens) nuo muito plokštelių. Po 10-14 dienų pradėjau jausti bendrą būklės pagerėjimą: energija pasirodė, o mano nuotaika pagerėjo. Ji pradėjo prarasti svorį ir per mėnesį prarado 4 kg viršsvorio. Antrą mėnesį kosmetikos patobulinimai tapo akivaizdūs. Noriu pastebėti, kad šį pavasarį nebuvo tokio staigios paūmėjimų kaip ir anksčiau. Apmušalai ant alkūnių tampa mažiau pastebimi. Tęsiu savo atsigavimo procesą. Tikiuosi, toliau tobulinti, kaip naudoti gidroplazmy dar trumpą laiką ir yra apie 4 menesius.

Oleg, 46 metai (Čeliabinskas) .Kai pradėjau varti vandenį «vanduo LIFE» iš  karto pradėjo jausti valymo kepenis ir žarnyną poveikį. Tada po savaitės aš pajutau, kad jėgos atsirado ir darbingumo padidėjimas. Po kelių dienų aš pastebėjau, streso ir emocinių geresnis būseną.

Rimma, 39 metai (Ufa) .Ekzema padidėjimas ant rankų prieš 12 metų po antro vaiko, kuris pagimdė sunku gimimo. Aš naudoju visus turimus medikamentinius tepalus ir nuryjau daugybę įvairių maisto papildų. Poveikis buvo, bet man ne visai malonu. Aš visada norėjau paslėpti rankas nuo žmonių akių. Ir kilo intymi problema: kas mėnesinės tapo nereguliarios ir menkos. Gidroplazmy «Vanduo gyvybei» buvo naudojamas sausio pabaigoje dėl draugų rekomendacijos, kurie atsikratė dažno galvos skausmas. Aš gėriau ir sukūriau vonus su šiltu biogeniniu vandeniu rankoms 30-40 minučių. Per 3 savaites pradėjau pastebėti, kad pagerėjo  Po mėnesio pradėjo gausėti mėnesinės, kaip ir anksčiau. Pastarieji trys mėnesiai jie praeina paprastai ir tuo metu. Pagerintas seksualinis gyvenimas. Po 4 mėnesių naudojant hidroplasmą, mano gydytojas parodė rezultatą, kuris patenkino mano rankų išvaizdą. Apgailestauju, kad aš ne daryti nuotrauką, kad buvo su jais, kol gidroplazmy visiems parodyti didžiulį skirtumą. Dabar aš neslepiu savo rankas, bet, priešingai visiems parodyti, kad jos tapo gražios .

Tatyana, 56 metai (Ufa) .Be „43 m po stipraus hipotermijo buvo diagnozuota pielonefritas. Pasunkėjimai buvo labai dažni 3-4 kartus per metus. Ji buvo gydoma tiek ligoninėje, tiek ambulatorijoje. Pastarieji treji metai labai išaugo ir padidėjo spaudimas. Gydytojas periodiškai skiria diuretikų, kraujagyslių ir antibiotikų, po kurio sujungtą žarnyno disbiozės su laisvais išmatose. Gyvenimas nebuvo džiaugsmas. Poliklinika tapo kaip namas, o vaistinė tapo bakalėjos parduotuviu. Gruodžio pabaigoje buvo pasakyta apie hidroplasmą „VANDUO GYVENIMUI“. Ji nedelsdama uždėjo jai paskutinę viltį. Savaitę vėliau jaučiau skausmą apatinėje nugaros dalyje. Jie sakė, kad šis pablogėjimas ir sustabdyti procesą yra nepageidaujama. Skausmas praėjo per tris dienas. Per mėnesį patinimas pradėjo išnykti, aš praradau 9 kilogramus. Slėgis grįžo į normalią trečią mėnesį, ir aš atsisakiau medikamento. Šlapimo tyrimas yra ribotas. Aš einu į tualetą be problemų. O, stebuklas įvyko! Labai ačiū visiems nuostabiu išradimu chelovechestva.

Oksana, 48 metai (Čeliabinskas) .Vartoju gyvą vandenį «Vanduo gyvybei“ (10-15 lašų per 500 ml geriamojo vandens) pradėjau pastebėti ryte, kad atsikosiju skreplių žalia. Prieš tai rytais kankindavo sausas  kosulis. Po 3 savaičių atrankos bronchų ir plaučių sistemos nustojo ir dingo kosulis.

Gleb, 3,5 metų (Troitsk) .Po išėjo kaip vaikų darželyje 2 metų, pradėjo atitiktų skirtingus peršalimo su 1 kartą per 2 dažniu mėnuo. Mes naudojamas mineralinių ir vitaminų kompleksus vaikams, vaikų jogurto už imuniteto įvairovė, bet nemačiau daug rezultatą. 2015 m. Gruodžio mėn. Girdėjome apie hidroplasmą „VANDUO GYVENIMUI“ ir iškart suprato apie mūsų vaiką. Praskiedus 3 lašus į 500 ml geriamojo vandens, jam pradedama kasdienis biogeninis vanduo. Ši tema jis džiaugėsi dienos metu. Rezultatas buvo labai įkvepiantis ir malonus: per visą hidroplazės vartojimo laiką niekada nebuvo peršalimo. Taip pat pastebėsite, kad vaikas tapo ramus, linksmas ir žarnyno grįžo į normalų darbą, o prieš tai kartais vargintis pilvo skausmas ir laisvus stul.

Kristina, 7 metai (Čeliabinskas) .Su vaikystės buvo silpnos vaikas dažnai peršalimo: gerklės, bronchitas. Po 4 metų buvo kosulys su dusuliu. Jie išleido preastamatinį bronchitą ir išrašė įvairias vaistus. Antibiotikai buvo vartojami labai retai, nes vaikas tuoj pat pradėjo skųstis dėl pilvo skausmo. Jie vartojo įvairias liaudies priemones, kurios sumažino gydymo trukmę, įkvėpė, tačiau pasirodė traukuliai. Gydytojas mus perspėjo, kad vaikui gali būti bronchinė astma, dėl kurios mes labai bijojo. Be tuo draugų rekomendacija 2015 gruodžio pradėjo duoti biogeninių vanduo „vandens Life“, esant koncentracijai 7 lašai gidroplazmy 500 ml vandens. Mes bandėme gerti iki 1 litro gijimo vandens. Po 5 dienų prasidėjo stiprus kosulys su skrepliu, tačiau be karščiavimo. Buvo įspėtas, kad vyksta valymo procesas, ir mes rekomenduojame inhaliacijoms su biogeniniu vandeniu. Kaklo paūmėjimas truko 2 dienas be temperatūros. Nuo gryninimo momento iki šios dienos (praėjo 4 mėnesiai), nebuvo kosulio ir temperatūros. Tik laiko ten buvo šalta, ir mes sprendžiami su juo dvi dienas, lašinome gidroplazmy neskiestą į nosį. Dabar mūsų namuose buvo geras gydytojas, „Ai skauda“, kuri mes labai rady

.Rafael, 76 metai (Baškirija) Jau 15 metų kenčiu nuo prostatito. Po 2 mėnesių naudojimo gidroplazmy «vanduo LIFE» nustojo trukdyti dažnas naktinis noras šlapintis

.Viktor, 54 metai (Energo) .Kenčiu nuo vėžio: prostatos adenoma. Gydytojas sakė, kad yra labai didelis vėžio pavojus, nes onkomarkerių titras visada buvo labai didelis. Jis nuolat atliko ambulatorinius egzaminus onkologijos centre ir ėmėsi reikiamų testų. Gydytojai pažymėjo stabilią būseną su nedideliais nuokrypiais, tada geresnei, tada blogiau. Jis visada stengėsi sekti gydytojo rekomendacijas, tačiau liga vis dar jautėsi kiekvieną dieną. Gruodžio netyčia sužinojau iš vieno žmogaus gidroplazmy «Vanduo gyvybei», pasitikėti informacija pradėjo gerti vandenį  biogeninių per mėnesį tai padarė microclysters (gidroplazmy 1 ml 200 ml vandens). Per pirmąją savaitę aš pradėjau jausti energijos bangą ir geresnę nuotaiką. Praėjus mėnesiui, pilvo skausmas pradėjo mažėti ir pagerėjo šlapinimosi procesas. Pradėjo atsirasti ryto erekcija, ir aš vėl jautėu kaip žmogus. Ketvirtajame mėnesyje naudojant vandenį Plazma atvyko į ambulatorinį egzaminą. Išgirdęs, kad mano būklė pradėjo gerėti, gydytojas paskyrė prostatos ultragarsą ir onkologinį kraujo tyrimą. Mano rezultatas buvo puikus: Sumažinkite prostatos-supynė 1,4 karto dydį ir naviko žymenų sumažėjo 1,8 kartų. Aš ir toliau geriu biogeninį vandenį ir kiekvieną rytą džiaugiuosi naujoje dienoje. Nebuvo vilties, kad galėčiau susitvarkyti be operacijos su jo nedugom.

Nina, 54 metai (Čeliabinskas) .Poslednie 16 metų, turiu rimtą diagnozę: difuzinis toksinė struma, konstrukcinio forma, kelių mazgų abiejų skilčių. Aš turiu mažą „kvapą“ ligų ir nutukimo. Reguliariai matome ambulatorijos endokrinologijoje gyvenamosios vietos vietoje. Aš naudoju vaistus ir liaudies gynimo priemones. Gydytojas sako, kad mano būklė yra gana stabili. Sausį, po Naujųjų Metų atostogų, aš girdėjau apie hidroplasmą „VANDUO GYVENIMUI“. Į vandenį aš rimtai nežiūrėjau ir nusprendžiau patikrinti jo poveikį sau. Aš pradėjau gaminti biogeninį vandenį iki 2-2,5 litrų ir gerti per dieną. Per pirmąjį mėnesį aš pradėjau pastebėti kai kuriuos bendrus kūno patobulinimus. Aš praradau 12 kg per du mėnesius. Maži nukrypimai sveikatos srityje tapo mažiau susirūpinusi. Balandžio mėn. Skydliaukės ultragarsas nustatė mazgų dydžio sumažėjimą, o jų skaičius sumažėjo. Aš jaučiuosi daug geriau. Anksčiau laukiau išėjimo į pensiją ir norėjau išeiti į pensiją. Dabar aš peržiūrėjo savo planus ir toliau noriu dirbti savo mėgstamą darbą.Oda Labas vakaras, įmonė, kuriai aš turiu aukštą nadezhdy.Produktom naudoti ne taip seniai, palaipsniui mokantis ego.Mogu pasakyti vieną dalyką – šis procesas jau prasidėjo peršalimo – galvos skausmas, gerklės ir atsirado oznob.Kapala gidroplazmy lašai po liežuviu, nosies, pirmą dieną – apie 60% pagerėjimas antrą dieną visi simptomai ischezli.Spasibo Inyushin VM už produktą ir kompaniją bei rėmėjus už informaciją ir prekių prieinamumą. Puiku! ..

Paulius, 48 ​​metai. (Ufa) Socialinis gidroplazmy nuo birželio, kai per savaitę jaučiausi aukšti rodikliai energijos vartojimo efektyvumą, tarsi dešimt metų jaunesnis, sustojo skaudančių kelio, atgal. Nuo ryto aš rytuoju intensyviai prabudau ir praeina pusvalandis, o raumenys atsiranda tonuse. Vasarą plaukimo sezoną apsunkina alerginiu rinitu, prieš miegą koncentratas varvėti į akis ir nosį, po 20 minučių niežai nosies atsipalaidavęs. Rytą ir popietę pakartoju, atidariau nosį, viskas nuėjo. Šių metų balandžio mėnesį aš staiga sukūriau psoriazę, prieš tai nebuvo. Leista dviejų savaitės dieną rūpintis, kalbos ant odos gali būti pašalinti, tačiau gydytojas sako, kad dabar jis būtų kankinti man visą gyvenimą, kad psoriazė yra nepagydoma. Laikas parodys, žinoma, bet jei psoriazė nebėra pasireiškia, aš padėkoti gidroplazmy ir kas paskatino mane įsivaizduoti žmonių likimą. Jauniausiajai ir seniausiajai dukrai diagnozuotas gastritas. Abu turėjo problemų su išmatomis. Po to, kai buvo naudojamas „gyvas“ vanduo, viskas normalizavosi, vyresnio amžiaus vis dar buvo spuogai ir nuėjo. Dabar gidroplazmy pakeisti mums visiems visus vaistus.

Svetlana, 35 metai (Jekaterinburgas) Su 18 metų mano diagnozę – reumatoidinis poliartritas. Tai begalinis skausmas, sustingimas judėjimo ir beviltiškumo jausmas … šimtą kartų galėjo duoti ir pasiduoti! Mano gydantis gydytojas, skleisdamas rankas, sakė: „laukiu rezultato“ …. Bet aš niekada nepasidaviau! Aš ieškojau išeities – nauji metodai ir galimybės. Prieš metus aš sužinojau apie HYDROPLASMA. Draugai, tai „BOMB“! Mano gyvenime viskas pasikeitė! Po pusantros savaitės aš jaučiausi pokyčius. Dabar po daugelio metų vėl sugrįšiu! Aš gyvenu be skausmo, be judesių standumo … IR SVARBU – BE TABLETŲ !!! Noriu, kad jūs suprastumėte – išeitis ten visada yra! Pagrindinis dalykas yra ne nusivylimas ir veikti! Tai turi būti žinoma! Pakeisk savo gyvenimą – Lengvai!

Elena (Jekaterinburgas) Sveiki! Darbe mano kolega skundėsi dėl skrandžio sutrikimų. Aš išpiliau 15 lašų hidroplasmos ant stiklinės vandens ir ji ją išgėrė. Po valandos viskas grįžo įprastai. Problema praėjo. Kolega iš karto nusipirko hidroplasmo butelį.

Anastasia Miass. Mano vardas yra Anastasija, aš visceralinių terapeutas, osteopatas (masažuotojas) .Aš gėrimas vanduo biogeninių 2 savaites ir 4 dienos, aš rašau taip gerai, nes kasdien turiu, mano šeima ir mano pacientai gauna teigiamų rezultatų iš jo naudojimo. nuo pirmojo stiklo, energijos sprogo, aktyvumo, smegenų veiklos pagerėjimas. Ketvirtą dieną taikymo, visa šeima šventė paprastumą virškinimą, į pačią dieną vyras, žymiai pagerėjo regėjimas dingo sindromas „vištakumas“, nes lėtinio anemija turėjau problema vadinamasis „išrinksime“ ant lūpų, ir dabar jie nebegali „Pour“ plaukus, dabar laukiu rezultatų ant nagų! Reikėjo nemiegoti naktį be miego, gerti vandenį, iškasti 1 kartą per ausyse ir akis dieną, kuri padėjo išlaikyti norimą darbinę būseną, produktas veikia švelniai ir palaipsniui, jaučiu jos poveikį visą kūną savo „silpnų“ vietų, galvą šiek tiek skauda ir jis bus (yra problema su kraujagyslėse galvos), Jungtinis ar įstaiga reikalauja dėmesio. Mano vyras visada rudenį paūmėja lėtinis cholecistitas, kurį lydi  temperatūra, mieguistumas, letargija, ir kiti nemalonūs simptomai, kūnas dėkingai priėmė į maistinių medžiagų vandens pavidalu pagalbą, mano vyras yra funkcionalus, ji turi nuostabų nuotaiką ir energijos gausa, nevartokite jokių vaistų. Taigi tai taip pat yra papildoma diagnozė. Pacientas, palyginus su priešparazitiniu gryninimu, sustiprina cistitą, 1L. vanduo išsprendė šią problemą, rezas praėjo beveik iš karto. Gerkite vandenį su plazmomis tinkamus brangūs draugai ir būti sveiki ir laimingi kartu su savo artimaisiais!

Marina, 49 metų (Irbit) Mano sveikatos būklė pastaruoju metu buvo toli nuo normalu – svoris apie 150 kg, diabetu (20 – 22 vienetų), patinimas, spaudimą. Aš naudoju hidroplasmą ir priedus „MY WAIST“ apie tris mėnesius. Rezultatas man labai malonu: minus 21 kg, cukrus sumažėjo iki 7 vienetų. Dėkojame už galimybę lengviausias būdas pagerinti jūsų sveikatą !!!

Sergejus (Jekaterinburgas) Po kelerių metų išdžiūvo ir krekingo odą ant rankų. Jokie tepalai, geliai ir tt nepadėjo. Pradėjo daryti losjonai su gidroplazmy per dvi savaites, įtrūkimų jau pasveiko, oda tapo švelni, sudrėkinta, sustojo skylinėti .

Mihail, 50 metai, KrasnoturinskVchera, gruodžio 26, 2016, turėjau peraciją kad sumažinti odos ant viduriniojo piršto  dešinės rankos. Kraujas sustojo po  tvarsčiu. Po lašinimo 1 lašas „VANDUO GYVENIMUI“ ir nuėjo į miegą. Ryte žaizda buvo beveik užsitraukė. Aš piliau kitas lašas, o žaizda yra visiškai susitraukė už 4 valand

.Larisa TyumenPape 83 metai, grybelis ant mano kojos daugiau nei 10 metų, žinoma, gydyti visus žinomus tepalai, tabletes ir brangus liaudies gynimo. Kaip rezultatas, o ne ilgą įsivaizduojamo ramybės ir ligos progresavimą, su grybo uždegimas ant rankų atsiradimą. Aš netikiu ir nenorėjo pabandyti ką nors nauja, todėl nepatogumų save ir savo šeimą tai užkrečiama . Po 2 dienų , naktį losjonas su hidroplazma vandens,   dieną gėrimas 2 ltr.,  stebuklas įvyko – nagas ant kojos labai pagerejo. Tai labai sužavėjo ir įkvėpė viltį, kad greitai būsių sveika.

Registruotis partneriu ir įsigyti pigiau

https://lk.ip-one.net/sign_up.php?sponsor=7259

Pirkti : https://shop.ip-one.net/index.php?sponsor=7259

Comments are closed